LoL anlık lag sorunu

bloodyxTR

Centipat
Merhabalar.

Ben LoL oynarken sabit olarak 25 ping süresi alıyorum.

Oyun içerisinde ping hiç artmamasına rağmen çok nadir de olsa lag gibi bir şey oluyor. Karakter tıkladığım yere gitmiyor ya da başka bir yere yöneliyor. Örneğin minyon keserken, minyon kesen karakter başka bir yere tıkladığım zaman minyon kesmeye anlık olarak devam edebiliyor.

Saliselik bir durumdur. Bir de çok nadir yani birkaç saatte bir başıma geliyor.

İnternete kablo ile bağlanıyorum, başka kimse kullanmıyor ve hız testi ve ping testi yaptığım zaman değerler normal çıkıyor.

sorun LoL ile mi alakalı acaba sizde de oluyor mu çok nadir de olsa bunu merak ediyordum, herkese teşekkür ederim şimdiden.
Valorant oynarken de sadece 1 kez gecikme oldu bu zamana kadar. Riot Games'in oyunu olduğu için onu da dile getireyim dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben böyle bir sorun yaşamıyorum.
Antivirüs programı kullanıyor musunuz?
Windows sürümünüz güncel mi?
Oyun oynarken arka planda hangi uygulamalar çalışıyor?
Otomatik RAM temizleme uygulaması vs. kullanıyor musunuz?
Hextech Repair Tool kullanmayı denediniz mi?
Sıcaklık değerleriniz ve sistem bilgilerinizi paylaşırsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.

Ben böyle bir sorun yaşamıyorum.
Antivirüs programı kullanıyor musunuz?
Windows sürümünüz güncel mi?
Oyun oynarken arka planda hangi uygulamalar çalışıyor?
Otomatik RAM temizleme uygulaması vs. kullanıyor musunuz?
Hextech Repair Tool kullanmayı denediniz mi?
Sıcaklık değerleriniz ve sistem bilgilerinizi paylaşırsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.

Merhaba,

Antivirüs programı kullanmıyorum. Windows'um tamamen güncel yeni format atmıştım zaten tüm güncelleme ve driverlar eksiksiz olarak yükledim.

+ Oyun oynarken arka planda herhangi bir uygulama vs çalışmıyor. Ram temizleme uygulaması da kullanmıyorum dediğim gibi format attım windows'u güncelledim ve driverlar kurdum sonra oyunu kurdum bu kadar.

Bir de bu çok nadir olduğu için ve anlık olarak geliştiği için birçok kişinin fark edeceğini düşünmüyorum acıkcası ben aslında biraz hassas ve değişiklikleri hemen fark eden bi insanım acaba LOL'den kaynaklı olarak normal mi diye o yüzden düşünüyorum

Ama daha birkaç hafta önce başka bir evde yaşıyordum orada ortalama pingim 40 idi ve superonline kullanıyordum. Orada öyle bir şey hiç hissetmedim garip olarak. Şu an pingim sabit 25 ama burada hissediyorum sebebini tam anlamadım.

Anlattıklarınıza göre herhangi bir sorun olmaması gerekiyor. Yardımcı olamadığım için kusura bakmayın. :(

Geri
Yukarı