LoL anlık bağlantı kopması

Soykan Soycan

Kilopat
Daha fazla  
Oyundayken 1 saniyelik kopma yaşıyorum sonrasında hemen yukarıda "xxx oyuna yeniden bağlandı" yazısı çıkıyor. İstisnasız her el aynı sorunu yaşıyorum. CS:GO veya pes oynarken bir sorun yaşamıyorum. Dosyaları doğruladım yine sorun çözülmedi. Bu arada internet olarak Netspeed kullanıyorum.

Bende NetSpeed kullanıyorum ve aynı sorun bende de mevcut. Diğer oyunlarda hiçbir sorun olmazken Lol'de anlık olarak bağlantı kopup geliyor. 2.4GHZ denedim, ethernet kablosu denedim, kronik bir sorun var anlayamadım.

Sorunu çözebilen var mı? Ben de netspeed kullanıyorum ve aynı sorun bende de mevcut. Şunları denedim ama çözüm olmadı:
- İpv6 protokolünü kapattım.
- Hextech Repair Tool ile lolü onardım.
- Modeme factory reset attım.
- Oyunu silip yükledim.
- Windowstan bütün ağ ayarlarını sıfırladım.

Bunlara rağmen sorun devam etmekte, hafta içi çalıştığım için servis sağlayıcısını arayıp halledemiyorum. Çözümü olan var mı?

Sorunu çözebilen var mı? Ben de netspeed kullanıyorum ve aynı sorun bende de mevcut. Şunları denedim ama çözüm olmadı:
- İpv6 protokolünü kapattım.
- Hextech Repair Tool ile lolü onardım.
- Modeme factory reset attım.
- Oyunu silip yükledim.
- Windowstan bütün ağ ayarlarını sıfırladım.

Bunlara rağmen sorun devam etmekte, hafta içi çalıştığım için servis sağlayıcısını arayıp halledemiyorum. Çözümü olan var mı?
Aynı çözümlerin çoğunu bende denedim fakat nafile. Ekim ayından beri sorun devam etmekte ve söylendiği gibi sadece LoL için bu sorunu yaşamamız garip ve saçma. Basit bir soruna nasıl çözüm bulunamıyor anlamış değilim.

Aynı sorunu farklı Wi-Fi adaptörler denememe rağmen çözemedim. Evde ayrıca ethernet kablosu olmasına rağmen yine kopma oluyor. Yeğenim Valorant oynuyor ve sorun olmuyor. Dediğiniz gibi sadece LoL’de böyle olması TR serverinden daha fazla kanser ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı