LoL ayarlarım kayıtlı kalmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

PatrickBateman

Hectopat
LoL ayarlarım kayıtlı kalmıyor her girişimde sıfırlanıyor.

Arkadaşlar selam, sorum açık ve net.
Rün yapıyorum sayfanın adını değiştiriyorum. Kayıt ediyorum, çıkıyorum, tekrar giriyorum. Eski haline dönmüş.
Şampiyon seçim ekranında kostümü seçiyorum çıkıyorum. Giriyorum, tekrar aynı şampiyonu seçtiğim zaman kostümü otomatik seçmesi gerekirken standart kostümü seçiyor.
Sezon sıfırlandı. Sıraya gir diye ekrana arayüz bildirimi geliyor. Tamam anladım deyip tıklıyorum çıkıp giriyorum, yine aynı bildirim geliyor. Basit bir problem gibi ama sürekli olunca insan sinir oluyor.
Grafik, ses, tuş kombinasyon gibi ayarlarım değişmiyor. Sadece yukarıda belirttiğim gibi istemcide yapılan şeylerde sorun var.

Oyun ayarları ve oyun içi ayarlarını varsayılan dön ve sıfırla.

Olmazsa Hextech onarım aracı indir.

Bu tür önemli detayları riot games her zaman önemser.
Örneğin en yetkisiz bir riot çalışanı olsun, bunu ona söylediğiniz zaman bu en üst yetkiliye ulaşır.
Yani bir bilet göndermeniz halinde bu sorunla ilgilenilir.
Kostüm konusunda bakın sıkıntı yaşayanda varmış.
Bu bugları kaldırmalılar.

LoL ayarlarım kayıtlı kalmıyor her girişimde sıfırlanıyor.

Arkadaşlar selam, sorum açık ve net.
Rün yapıyorum sayfanın adını değiştiriyorum. Kayıt ediyorum, çıkıyorum, tekrar giriyorum. Eski haline dönmüş.
Şampiyon seçim ekranında kostümü seçiyorum çıkıyorum. Giriyorum, tekrar aynı şampiyonu seçtiğim zaman kostümü otomatik seçmesi gerekirken standart kostümü seçiyor.
Sezon sıfırlandı. Sıraya gir diye ekrana arayüz bildirimi geliyor. Tamam anladım deyip tıklıyorum çıkıp giriyorum, yine aynı bildirim geliyor. Basit bir problem gibi ama sürekli olunca insan sinir oluyor.
Grafik, ses, tuş kombinasyon gibi ayarlarım değişmiyor. Sadece yukarıda belirttiğim gibi istemcide yapılan şeylerde sorun var.

Bende de aynı sorun vardı, LoL'ün Config dosyasının salt okunur seçeneği açık mı kapalı mı bir bak. Eğer açıksa kapat.

Oyun ayarları ve oyun içi ayarlarını varsayılan dön ve sıfırla.

Olmazsa Hextech onarım aracı indir.

Deneyeceğim.
Bende de aynı sorun vardı, LoL'ün Config dosyasının salt okunur seçeneği açık mı kapalı mı bir bak. Eğer açıksa kapat.
Denedim olmadı.
Kullandığın Güvenlik yazılımı ne?
Norton

Bende de oluyor bu ve yıllardır oynuyorum oyunu. Büyüler ve skinler sıfırlanıyor. Rünler sıfırlanmıyor. Değişik bir sorun. Galiba LoL'un istemcisi ile alakalı.
İyi dayanmışsınız, ben s2 den beri oynuyorum oyunu şu birkaç haftadır her seferinde yeni oyuncuymuşum gibi davranıyor eskiden ayarlarda bir buton vardı öğretici yardımcısını kapat gibi bir şeydi şimdi onuda göremiyorum.

Geri
Yukarı