LoL ayarlarım kayıtlı kalmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

PatrickBateman

Hectopat
LoL ayarlarım kayıtlı kalmıyor her girişimde sıfırlanıyor.

Arkadaşlar selam, sorum açık ve net.
Rün yapıyorum sayfanın adını değiştiriyorum. Kayıt ediyorum, çıkıyorum, tekrar giriyorum. Eski haline dönmüş.
Şampiyon seçim ekranında kostümü seçiyorum çıkıyorum. Giriyorum, tekrar aynı şampiyonu seçtiğim zaman kostümü otomatik seçmesi gerekirken standart kostümü seçiyor.
Sezon sıfırlandı. Sıraya gir diye ekrana arayüz bildirimi geliyor. Tamam anladım deyip tıklıyorum çıkıp giriyorum, yine aynı bildirim geliyor. Basit bir problem gibi ama sürekli olunca insan sinir oluyor.
Grafik, ses, tuş kombinasyon gibi ayarlarım değişmiyor. Sadece yukarıda belirttiğim gibi istemcide yapılan şeylerde sorun var.

Her seferinde yeni oyuncuymuşum gibi davranıyor

Ağzımdan aldın lafı. Oyuna yeni gelen şampiyon seçim ekranında ki ipuçlarını falan gösteriyor, çok manasız buluyorum bu sorunu.

Yerel klasörde değişim yapılmasını engelleyen bir konfigürasyon var mı? Klasör koruması, denetimli erişim gibi?

Hocam ben de Bit Defender kullanıyorum dediğiniz gibi virüs programı mı etkiliyor acaba? Yama'dan sonra oluyor bu sorun genelde.

Oyun ayarları ve oyun içi ayarlarını varsayılan dön ve sıfırla.

Olmazsa Hextech onarım aracı indir.

Denedim az önce maalesef bu yöntemde işe yaramadı
Yerel klasörde değişim yapılmasını engelleyen bir konfigürasyon var mı? Klasör koruması, denetimli erişim gibi?
Tüm özelliklerini devre dışı bırakıp yeniden denedim, sorun devam ediyor maalesef.

Ağzımdan aldın lafı. Oyuna yeni gelen şampiyon seçim ekranında ki ipuçlarını falan gösteriyor, çok manasız buluyorum bu sorunu.

Hocam ben de Bit Defender kullanıyorum dediğiniz gibi virüs programı mı etkiliyor acaba? Yama'dan sonra oluyor bu sorun genelde.
Ben de Bitdefender kullanıyorum. Bir sorun yaşamadım. Hextech Repair Tool u çalıştırmayı deneyebilirsin.

İstemci onarımcısı var istemci ayarlarında çözünürlük değiştirme kısmının hemen altında onu deneyin, olmazsa hectech repair tool deneyin, o da olmazsa antivirüs programlarınızı kapatın, o da olmazsa oyunu silip tekrar yükleyin.

Her şeyi denedim sorun çözülmedi ticket attım oradan da çözemedi arkadaşlar farklı yöntemler denemelerine rağmen. En son farklı bir program yollayıp LOG kayıtlarımı aldılar ve gerekli birimlere ilettiklerini söyleyip konuyu kapattılar.

Geri
Yukarı