LoL aylar öncesinden gelen ceza

Olayı anlamayıp yorum yapan bir sazan. Aylar önce zaten cezayı almış tekrar aynı cezanın bildirimi gelmiş. Bana da aynısı geldi.
O olayda ceza almadım ben almış olsam büyük fiyasko zaten aynı olaydan 2 kere ceza veriyorlar derdim. Benim derdim belki 1 sene önce olan olayın cezasını şimdi almam ki ben 10 gün önce iyi bir oyuncu olduğum için takdir seviyesi kazanmıştım. Sistem bana 10 gün önce iyiydin şuan kötüsün diyor ki bu arada ben hiç oyun atmadım :D.

Kardeşim küfrederken bizemi sordun yeni farkedilmiş edilikdikten sonra almış cezayı küfür etmeseydin.
Ceza almadım uyarı aldım sadece daha dikkatli ol diye.

Olay yaşanmışsa, ceza da hata yoktur demekki. Garip olmuş biraz.
Olayda hata yokta 10 gün önce iyi bir oyuncu olduğum için takdir seviyem yükseldi şimdi kötü bir oyuncu olmuşum ben kanıt olarak 1 sene önceki olay sunulmuş ve ben bu 10 günde hiç LoL oynamadım.

Normal. Riot ofisinde demişlerdi bir rapor bazen aylar sonra düşebiliyor diye.

Asıl sazan sizsiniz sanırım. Daha önce ceza almamış bu konudan. 1 sene önce yapmış bildirimi şimdi gelmiş.

Bugün oyuna girdim ve aylar önce aldığım Ceza'nın raporu yine önüme düştü. Farkındaysanız konuda ki birkaç kişide daha aynı şey olmuş. Bende bu arkadaşada aynı olay oldu sandım.

Destek biletine cevap geldi.

Selamlaar sevgili dostum,

İstemciyi açtığın zaman geçmiş cezalarının veya sohbet geçmişinin sanki oyunda tekrardan kısıtlama almışsın gibi gösteren görsel bir hata mevcut. Bu genel sorunu en kısa zamanda çözmeye çalılacağız.

Endişelenmene hiç gerek yok. :) Hesabını kontrol ettiğimde herhangi bir kısıtlamanın veya uyarının verilmediğini görüyorum. Oyunu rahatça oynamaya devam edebilirsin.
💙

Yeni konular

Geri
Yukarı