LOL Ceza Sistemi

Spam ve uygunsuz davranıştan oluyor kanka yapacak bir şey yok en iyisi oyuna girince rakip takımı sustur ve kendi takımını sustur oyna ben öyle yapıyorum ve rahatım.

Sistem ilginç değil. Spam yaparsan uzaklaştırma alırsın. Ama ilkinde kalıcı olmaz. Daha önce vukuatın olmuştur. İlkinde sadece ağır hakaretlerde kalıcı uzaklaştırma veriliyor. İnsanlar ise bunu yanlış lanse ediyor. Sanki ufak bir hata yapmışlar da birden kalıcı uzaklaştırma almışlar gibi. Ufak hatalar önce görmezden gelinir, sonrasında chat ban yersiniz. Devam edildikçe ceza da büyür. Kaşınmaya devam ederseniz hesabınız gider.
Sihirdar kanununu okuyun isterseniz.

Arkadaşlar hiçbir oyunda spam veya hakaret kalıcı ban sebebi olmamalı, eğer görmek istemeyen mutelar yani susturur ne yazdığını görmez. Böyle saçma bir sistem olamaz insanlar binlerce para yatırıyor hesaplara ve kalıcı banlanıyor. Hesabı ceza almamış biri gelip şimdi laf atıcak farkındayım yapmasaydın etmeseydin senin neler yaptığını hepimiz senden daha iyi biliyoruz kardeşim. Kampanyayı İmzala desteğinizi bekliyorum.

Arkadaşlar hiçbir oyunda spam veya hakaret kalıcı ban sebebi olmamalı, eğer görmek istemeyen mutelar yani susturur ne yazdığını görmez. Böyle saçma bir sistem olamaz insanlar binlerce para yatırıyor hesaplara ve kalıcı banlanıyor. Hesabı ceza almamış biri gelip şimdi laf atıcak farkındayım yapmasaydın etmeseydin senin neler yaptığını hepimiz senden daha iyi biliyoruz kardeşim. Kampanyayı İmzala desteğinizi bekliyorum.
Ne demek olmasın, valla cezanın daha hizli işlemesi için bir kampanya varsa imzalayım. Biri küfür ve spam ile otunu mahvedecek ve ceza yemeyecek ya da ben o öyle yapıyor diye chat kapatacağım. Hatta BAN atiliyorsa atılan kişi bir daha girememeli.

Ne demek olmasın, valla cezanın daha hizli işlemesi için bir kampanya varsa imzalayım. Biri küfür ve spam ile otunu mahvedecek ve ceza yemeyecek ya da ben o öyle yapıyor diye chat kapatacağım. Hatta ban atiliyorsa atılan kişi bir daha girememeli.

Canlı yayın yapan yayıncılar bile oyunda küfür edip 1 ceza bile almıyorlar senin düşüncen yanlış kardeşim, ben bana ana avrat söven bir kişiye sadece aptal velet dediğimden 14 gün cezadan sonra kalıcı ban yedim. Bu bana adil bir ceza olarak gelmiyor 3 buçuk sene geçti üzerinden cumhurbaşkanına küfür etmenin bile cezası 2 yıl hapis iken ben 3 buçuk yıldır LOL'den banlıyım :) 200'e yakın kostümüm bütün emeklerim 2.sezonda kurduğum hesabım yok oldu ve sadece aptal velet dediğimden. Bu olay senin başına gelmeden anlayamazsın.

Canlı yayın yapan yayıncılar bile oyunda küfür edip 1 ceza bile almıyorlar senin düşüncen yanlış kardeşim, ben bana ana avrat söven bir kişiye sadece aptal velet dediğimden 14 gün cezadan sonra kalıcı ban yedim. Bu bana adil bir ceza olarak gelmiyor 3 buçuk sene geçti üzerinden cumhurbaşkanına küfür etmenin bile cezası 2 yıl hapis iken ben 3 buçuk yıldır LOL'den banlıyım :) 200'e yakın kostümüm bütün emeklerim 2.sezonda kurduğum hesabım yok oldu ve sadece aptal velet dediğimden. Bu olay senin başına gelmeden anlayamazsın.
Hakaret ettikten sonra alinmis bir cezan var ve haklı değilsin. Bosa hak arama, başkasının hatası ile kendi hatani legal hale getiremezsin. Ayrıca o kadar lafa süresiz ban yemek mantıksız geldi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı