LOL Ceza Sistemi

Rimec

Kilopat
Daha fazla  
Bunu yapan bir insanın kalıcı olarak ceza alması ne kadar mantıklı gerçekten anlamıyorum. Riot Games'in ceza sistemi gerçekten çok ilginç.

1582830421607.png

Son düzenleme:
En sevdiğim hesabımda bana küfür edenlere "Totem atmaktan acizsiniz" dedim diye sınırsız ceza yemiştim. Ondan sonra takmamaya başladım ben de. Dümdüz küfür edersen ceza vermezler ama. Desteğe yazdığımda da "Onların sana küfür etmesi 'totem atmaktan acizsiniz' demeni gerektirmez" demişlerdi. :D

:D
Destek talebi açmayı deneyin. Banlar sistem otomatik tarafından atılıyor. Muhtemelen kaldıracaklardır. Ama çok garip gerçekten. Ben çok fazla küfür ettiğim için 2 kere 14 gün ban yedim sizin direkt perma ban yemeniz garip gerçekten. :D
Şimdi oyuna girmiyorum fazla cidden kanser bir oyun. Takıma 4 kişi pre geliyor ana bacı sövüyorlar. Ben orada 3-4 küfür ediyorum adamlar 4 kişi olduğu için ben ban yiyorum.

Yaptığınız (spam) her ne kadar yanlış olursa olsun kurallar gereği küfür içermeyen bir mesaj yazdığınız için böyle bir ceza almanız anormal. Destek talebi gönderip itiraz ediniz. Oyunda sülale bırakmayan beyin yaşı küçük kardeşlerimiz hiçbir ceza almazken senin küfürsüzce spam atmana karşın ceza alman haksızlıktır.

Ben de spamın ban sebebi olduğunu ilk defa öğrendim. Oyunda bir susturma sistemi olduğu için spam atmak bence bir suç olmamalı. Rahatsız edici, ancak engelleyebiliyorsun istediğin anda. Küfür eden adam için aynı şey geçerli değil. Belki ettiği küfür dokunur. O yüzden onun yasak olmasını anlayabiliyorum. Ama spam??

Geri
Yukarı