LoL başlangıç için tavsiye

Bak dostum, bu oyun zaman işi. Öğrenmen en az 6 ayı bile bulabilir, hatta daha fazla bile olabilir. O zamana kadar YouTube'dan öğretici kanalları takip et ve birkaç tane kolay şampiyonu kendine ido edinecek oyunu hardcore asılmaya çalış. Küfür ediyorlarsa herkesi sustur geç.

Oyun başında özellikle belirtiyorum yeni başladım kötü oynuyorsam kusura bakmayın diye sustursam da ağrıma gidiyor çok.

Hangi Hero'ları oynayacağınıza siz karar vereceksiniz. Eliniz hangisine alışırsa onda iyi olursunuz, sürekli Hero değiştirmek yerine 3-4 gün bir Hero oynayın sonra değiştirin derim. Hem bu süreçte o Hero'ya ait Build'leri de öğrenirsiniz.

Shaco deniyorum şu an Support olarak şu an en beğendiğim o oldu önerir misiniz?

Oyun başında özellikle belirtiyorum yeni başladım kötü oynuyorsam kusura bakmayın diye sustursam da ağrıma gidiyor çok.
Belirtme işte gerek yok sustur geç, kapalı/sıralı seçimce hala ciddiye alan andavallar var oyunu bilmeyip dereceli girmediğin sürece hiçbir sıkıntı olmaz.

Belirtme işte gerek yok sustur geç, kapalı/sıralı seçimce hala ciddiye alan andavallar var oyunu bilmeyip dereceli girmediğin sürece hiçbir sıkıntı olmaz.

Dereceliye 6 ay falan girmem itemleri vs öğrenmeden sıralı da falan o kadar küfür yediysem dereceli de düşünemiyorum uzak dursun benden şu anlık.

Shaco deniyorum şu an Support olarak şu an en beğendiğim o oldu önerir misiniz?
Ben oyunu kitlesinden dolayı pek oynamadım karakterleri bilmiyorum ancak oynayacaksanız dediğim şekilde elinize bir karakter oturtursunuz. Zaten bir karaktere alıştıktan sonra o karakter size en iyisi gibi gelecektir. Ama gönlünden geçen ne derseniz:
Yol yakınken bırak bence hiç öğrenme hiç başlama.

Geri
Yukarı