LoL başlangıç için tavsiye

O kadar bağımlılık mı yapıyor cidden herkes bırak bırak günde maxımum şu an 2 el atıyorum.

Riot Games'in oyun sistemleri farklıdır bağımlı olman yüksek ihtimal + küfürden rahatsız oluyorum dedin, bir noktadan sonra sende küfür etmeye başlıyosun ve küfür etmek senin için normal geliyor bu sadece LoL için değil Valorant içinde geçerli.

Ben oyunu kitlesinden dolayı pek oynamadım karakterleri bilmiyorum ancak oynayacaksanız dediğim şekilde elinize bir karakter oturtursunuz. Zaten bir karaktere alıştıktan sonra o karakter size en iyisi gibi gelecektir. Ama gönlünden geçen ne derseniz:

Bırakmak da istemiyorum Valorant oynuyordum dia idim fakat daha sonra bir olay oldu bilgisayarımı sattım masaüstünü laptop Valorant kaldırıyor fakat 144Hz'den 60hze gecınce çekılmez bir ezıyet gıbı gelıyor.

Riot Games'in oyun sistemleri farklıdır bağımlı olman yüksek ihtimal + küfürden rahatsız oluyorum dedin, bir noktadan sonra sende küfür etmeye başlıyosun ve küfür etmek senin için normal geliyor bu sadece LoL için değil Valorant içinde geçerli.

Rahatsız olmak değil aslında bu çok ağrıma gidiyor özellikle belirtiyorum sorun yok falan diyorlar sonra 10 dakika sonra başlıyorlar kendileri harikaymıs gibi anlamak zor insanları.

Geri
Yukarı