LoL botları çok mu zor?

alitility

Hectopat
Makaleler
10
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, MSİ B550 GAMİNG PLUS, XPG 3200 MHZ 8+8 16 GB, SAPPHİRE PULSE RX 580 4G, CORSAİR VS550, GAMEBOOSTER GB-G1956BW, WDC SN530 256G NVME, X2 JD 120
Az önce özel oyun oluşturup oynayayım dedim, yaptığım tek şey Brand'ı orta zorluk yapmaktı ve 20 22 oynadım Brand ise 30 3 oynadı ve yenildim, gülme krizine girip oyundan çıktım yani anlamıyorum tamam LoL oynayan birisi değilim ayda yılda bir canım çeker indiririm girer oynarım ama bu normal değil ya, sürekli 5 mid yapıyorlar falan yav botsunuz kendinize gelin, 19 levelim bir rankım yok, normal oyun girdiğimde bile 5 mid yapıldığını görmedim ama botlar paso 5 kişi dolaşıyor.

Siz oynamayı tam ogrenememişsiniz. Oynamayı öğrenmeye calistigim zamanlar botlara fizz ile 20 kere ölmüştüm. Neredeyse botlar kazanıyordu. Muhtemelen sizin durumunuz da aynısı.

Botların zor olduğunu düşünmüyorum. 19 level olduğunu söylemişsin, yani daha önce oynamadığını varsayarsak çok acemisin oyunda.

Siz oynamayı tam ogrenememişsiniz. Oynamayı öğrenmeye calistigim zamanlar botlara Fizz ile 20 kere ölmüştüm. Neredeyse botlar kazanıyordu. Muhtemelen sizin durumunuz da aynısı.

Bu durum sadece yakında geçerli aslında, ADC aldığım zaman çok rahat oynayabiliyorum, yakın olarak da sadece Yasuo da yaşadım bunu ki hasarı da güzel halbuki.

Botların zor olduğunu düşünmüyorum. 19 level olduğunu söylemişsin, yani daha önce oynamadığını varsayarsak çok ace misin oyunda.

Ayda yılda 1 indirip oynuyorum, sahip olduğum karakterleri az biraz oynamayı biliyorum amma velakin kasılmak konusunda çok kötüyüm yaptığım tek şey 3 saat lanede kalıp minyon kesmek.

Bu durum sadece yakında geçerli aslında, ADC aldığım zaman çok rahat oynayabiliyorum, yakın olarak da sadece Yasuo da yaşadım bunu ki hasarı da güzel halbuki.

Ayda yılda 1 indirip oynuyorum, sahip olduğum karakterleri az biraz oynamayı biliyorum amma velakin kasılmak konusunda çok kötüyüm yaptığım tek şey 3 saat lanede kalıp minyon kesmek.
Çok aktif oynayabilmeniz gerekiyor. Dakikada 10 minyon kesebilme hedefi koyun kendinize. El çabukluğu da çok önemli oyunda. Oyunda boşta kalmamak çok önemli. Sürekli icraatta olman gerekiyor ki kasılasın.

Çok aktif oynayabilmeniz gerekiyor. Dakikada 10 minyon kesebilme hedefi koyun kendinize. El çabukluğu da çok önemli oyunda. Oyunda boşta kalmamak çok önemli. Sürekli icraatta olman gerekiyor ki kasılasın.

Valorant'ta elmas 1'im mouse hakimiyetim yüksek ama LoL'de kesinlikle serbest kamera açısı kullanamıyorum sabit kamera açısında oynuyorum, harita takibim yüksek ama rakip kayboldu pingini unutuyorum alışık değilim, Mobile Legends oynadığım dönemde de yakın dövüş oynayamıyordum zaten benim kalemim ADC sanırım.

botlar kazanma ihtimali en yüksek koridora toplanır. 5 mid yapıyorlarsa mid kuleniz düşmüştür. ayrıca siz mid 2. kuleye vurmaya başlarsanız hepsi savunmaya gelecektir.
ben bazen zevkine 5v1 atıyordum ve kazanabiliyorum.

Valorant'ta elmas 1'im mouse hakimiyetim yüksek ama LoL'de kesinlikle serbest kamera açısı kullanamıyorum sabit kamera açısında oynuyorum, harita takibim yüksek ama rakip kayboldu pingini unutuyorum alışık değilim, Mobile Legends oynadığım dönemde de yakın dövüş oynayamıyordum zaten benim kalemim ADC sanırım.
Serbest kameraya alıştırmalısın kendini. Ancak bu şekilde oyuna hakim olursun.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı