Çözüldü LoL "critical error" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 7

MP38

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar LoL oynarken dakika 8-20-30 aralarında LoL bir anda kapanıyor. Kapandıktan sonra yeniden bağlan diyerek maçımdan oluyorum. Fakat bazen error türünü görebiliyorum. Gördüğüm error türü de başlıktaki "critical error" yazıyor. Altında da 5 dakika bekleyin gibi ibareler mevcut. Bu hatayı nasıl önleyebilirim?
Not: Format attım sorun hâla var.

Çözüm
Eğer sistemin düşük ise lobideyken ayarlar>oyun> DX9 modunu tercih Et'i aç belki düzelir.
Arkadaşlar LoL oynarken dakika 8-20-30 aralarında LoL bir anda kapanıyor. Kapandıktan sonra yeniden bağlan diyerek maçımdan oluyorum. Fakat bazen error türünü görebiliyorum. Gördüğüm error türü de başlıktaki "critical error" yazıyor. Altında da 5 dakika bekleyin gibi ibareler mevcut. Bu hatayı nasıl önleyebilirim?
Not: Format attım sorun hâla var.

Arka planda ekran kartı sürücümü güncellerken almıştım bu hatayı.

Arka planda ekran kartı sürücümü güncellerken almıştım bu hatayı.

Çözümü ne oldu?

Arkadaşlar çözüm yolu Client'in içinden ayarlar kısmındaki oyun > drirectx9 sürümü gibi bir şey var. Bunu açtığımda düzelmiş oldu. Teşekkürler.

Eğer sistemin düşük ise lobideyken ayarlar>oyun> DX9 modunu tercih Et'i aç belki düzelir.

Bu eskiden yapmıyordu fakat şu an meydana geldi. Çok teşekkürler.

Son düzenleme:
Çözümü ne oldu?

Arkadaşlar çözüm yolu Client'in içinden ayarlar kısmındaki oyun > drirectx9 sürümü gibi bir şey var. Bunu açtığımda düzelmiş oldu. Teşekkürler.

Bu eskiden yapmıyordu fakat şu an meydana geldi. Çok teşekkürler.
Sürücü güncellemesi bittikten sonra düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı