LoL düşük elodan nasıl çıkılır?

BORSA KAPLANI55

Hectopat
Daha fazla  
Bronzdan çıkamıyorum bir türlü. Bazen iyi oynuyorum bazen kötü. Karşımdaki adama bağlı. O iyi oynarsa koridoru kaybediyorum. Dr. Mundo Veigar gibi çarlar oynadığımda maçları net taşıyorum. Viego main arkadaşım var 670k o benim hesaptan oynamıştı. Bu hesabı bırak sen herkes ya AFK kalıyor ya da bilerek besliyorlar dedi ama kostüm de var, bayağı RP de var hesapta. Sizce ne yapmalıyım çıkmam için? Veigar ve Mundo sıkıcı olduğu için oynamak istemiyorum ve maçta da iyi biri olması lazım yoksa maç taşıyamıyorlar onlar da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Taşıyacak bi pre bul support oyna, veya taşıyabileceğin çarlar oyna diyeceğim de bronz elo'da full trollüyorlar hiç ciddi oynayan yok, ya smurf ya troll.

Yüksek elolar da Nasus'u farma yaklaştırmıyolar :D hangi çar olursa olsun taşıma potansiyeli var örnek Lulu, Soraka gibi asıl mesele o çarı iyi oynamak.
Nasusun çok counter'i var low eloda, hangi birini banlasa diğeri counter'liyor. Jax banlasa Teemo, Teemo banlasa Jax.

Yüksek elolar da Nasus'u farma yaklaştırmıyolar :D
Arkadaş düşük elodan çıkmak istiyormuş.

asıl mesele o çarı iyi oynamak.
Alakası yok. 0/10 giden bir Nasus'u Top'ta tek bırakırsan 10 dakika sonra tek Q'ya ölen adc ile sohbette tartışırsınız artık :D

Nasusun çok counter'i var low eloda, hangi birini banlasa diğeri counter'liyor. Jax banlasa Teemo, Teemo banlasa Jax.
Counter Matchup çok kolay oluyor Nasus oynarken çünkü rünlerin zaten her karşı tarafın vuruşunda sana can veriyor ayrıca koridorda durduğun süreç boyunca can yenilemeye devam ediyorsun. Bu yüzden eğer düzgün oynarsanız Teemo bile Nasus'u alamaz. Her şey taktikleri bilmekten ve oyunu uzatmaktan geçiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı