LoL Düşük FPS

Ege.

Hectopat
İyi akşamlar arkadaşlar. Ben League of Legends oynuyordum bayağı fakat sonra evden gitmek zorunda kaldım. Yaklaşık 14 gün sonra geldim oyuna girdim. Oyuna girmedi sonra ben bunun hakkında araştırma yaptım. Oyunu silip yükledim, yeni ekran kartı güncelledim sürümünü ve oyun içi bozukluğu gideri yaptım falan oyuna girdi fakat sıkıntı şurada ki oyunun bozulmadığı zaman 100 FPS ile oynarken artık maksimum 22 FPS ile oynanıyor. Her şey en düşükte oyun grafikler ama NVIDIA ayarlarım full performans yaptım ama ona rağmen kasıyor. Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ddu ile ekran kartı driverini kaldır. Driver güncellemelerini yap büyük ihtimal eski driver var. En Son çare temiz kurulum yapabilirsin

İyi akşamlar arkadaşlar. Ben League of Legends oynuyordum bayağı fakat sonra evden gitmek zorunda kaldım. Yaklaşık 14 gün sonra geldim oyuna girdim. Oyuna girmedi sonra ben bunun hakkında araştırma yaptım. Oyunu silip yükledim, yeni ekran kartı güncelledim sürümünü ve oyun içi bozukluğu gideri yaptım falan oyuna girdi fakat sıkıntı şurada ki oyunun bozulmadığı zaman 100 FPS ile oynarken artık maksimum 22 FPS ile oynanıyor. Her şey en düşükte oyun grafikler ama NVIDIA ayarlarım full performans yaptım ama ona rağmen kasıyor. Yardım eder misiniz?
eskiden bendede olmuştu normalde 300 fps alırken 10 fps alıyodum görev yöneticisinden oyuna girdikten sonra lol launcherı kapat sorun çözülüyo ve bidaha olmuyo

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı