GTX 1070 LOL düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10
sürücülerim güncel, lolun kendi sitesinden indirdim, bilgisayar 1 yıllık, obs kullanıyorum ara sıra ama obs'de yayın açmasam bile direk cpu kullanımı %100 oluyor. obs'i geçtim normalde de 60-70 alıyorum. bence bu pc ile 170+ almam lazım şimdi darkisback'in attığı videoyu deniyorum hemen yazarım

oyun zaten nvıdia cpu ile çalışıyormuş.
şeyi de söyliyim arkadaşlar pubgde de aynı şeyler bi bakıma oluyor 50-60 fps civarı pubg de
CPU kullanımının %100 olması pek hayra alamet değil. Şu an LoLdeyim Technopattan 2 sekme, Spotify açık. CPU kullanımı %10-20 arasında gidip geliyor. Detaylı bir virüs taraması deneyebilirsiniz.

CPU kullanımının %100 olması pek hayra alamet değil. Şu an LoLdeyim Technopattan 2 sekme, Spotify açık. CPU kullanımı %10-20 arasında gidip geliyor. Detaylı bir virüs taraması deneyebilirsiniz.
onu yaptım
sadece technopatt spotify ve lol %70 ile başlıyor pubs ise direk %100
sadece lol ve obs ise ( YAYIN AÇIK DEĞİLKEN ) direkt %100 sabit
işlemcinin bir şeyini falan arttırsak kullanımı azalır mı veya maliyeti kaç tl olur ama arttırmadan çözmek istiyorum

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı