LoL düşük Level bataklığı

Behzat Amir

Centipat
Arkadaşlar, LoL hesabım 25 Level ve asla kasılmıyor gibi. Resmen çıldırma noktasına geldim. Az karakter olması ise en çok canımı sıkan nokta. Bir an önce seviyemi yükseltip Hero havuzumu nasıl genişletebilirim? Lütfen bir şey söyleyin, gerçekten kafayı yiyorum. Bir de bağımsız olarak; Akali, Fiora ve Morde alındığında kim banlanmalı (TR)?
Teşekkürler.

1- Oyun içindeki ismini vermediğin için nasıl Level kastığını bilmiyorum ama bot oyunuyla Level kasamazsın

2-Yukarıdaki karakterleri oynarken karşına ne aldıklarında zorlanıyorsan onu banlamalısın
Mesela ben üst koridorda hep darius banlarım

2013 ten beri oynuyorum bu oyunu. Sayısız hesap kastım oynarsan zor değil seviye atlaması. Şampiyon havuzunu oynayarak ve iyi yayıncılardan izleyerek geliştirebilirsin. Ne banlayacağına ise senin karar vermen gerekli fakat her şampiyonun karşısında güçlü ve güçsüz olduğu şampiyonlar var. Akali oynadığımda Syndra kesinlikle banlarım ben mesela.

1- Oyun içindeki ismini vermediğin için nasıl Level kastığını bilmiyorum ama bot oyunuyla Level kasamazsın

2-Yukarıdaki karakterleri oynarken karşına ne aldıklarında zorlanıyorsan onu banlamalısın
Mesela ben üst koridorda hep darius banlarım
Normal derecesiz oyuna giriyorum. Genelde üstte morde veya Fiora midde Akali alıyorum. Bu aralar iyi oynamaya başladım bu çarları ama kimi banlamam gerek? Ve bir an önce yükselmek istiyorum hem hero çeşitliliği olarak hem de level olarak
2013 ten beri oynuyorum bu oyunu. Sayısız hesap kastım oynarsan zor değil seviye atlaması. Şampiyon havuzunu oynayarak ve iyi yayıncılardan izleyerek geliştirebilirsin. Ne banlayacağına ise senin karar vermen gerekli fakat her şampiyonun karşısında güçlü ve güçsüz olduğu şampiyonlar var. Akali oynadığımda Syndra kesinlikle banlarım ben mesela.
Hocam o kastıklarınızdan bana da salsanız birtane😂. Zaten oynamadan önce videosunu izliyorum siz yanlış anladınız. Fazla herom olsun istiyorum.
@dansemacabre beni görün be hocam 😂😂😂

Bir şampiyonda ustalaşmak yerine, ya da tüm koridorlarda oynamak yerine 1 koridorda usta, diğerlerinde fena olmayacak şekilde oynayın.

Geriye kalanlar hep oyun bilgisi. Mesela YouTube'da Elayja diye bir kanal var, oynamayı düşünmeyeceğim bir şampiyonun videosunu atıyor. Normalde izlemem, o şampiyonu oynamam ama sırf oyun içinde anlatarak oynamasından dolayı falan her şeyinden bir şeyler çıkararak izliyorum. Adam da iyi oynuyor.

İzlemek için izlemiyorum, öğrenmek için izliyorum. Sende öyle yapmalısın. Çünkü LoL, izlenerek öğrenilecek bir şey. Aşırı esnek bir oyun. Her şeyi ezberleyemezsin. Eşya buildini kendin çıkman lazım. Karşıda hasar vuran büyücüler ise, kalkıp 300 zırh çıkmayacaksın.

Bir şampiyonda ustalaşmak yerine, ya da tüm koridorlarda oynamak yerine 1 koridorda usta, diğerlerinde fena olmayacak şekilde oynayın.

Geriye kalanlar hep oyun bilgisi. Mesela YouTube'da Elayja diye bir kanal var, oynamayı düşünmeyeceğim bir şampiyonun videosunu atıyor. Normalde izlemem, o şampiyonu oynamam ama sırf oyun içinde anlatarak oynamasından dolayı falan her şeyinden bir şeyler çıkararak izliyorum. Adam da iyi oynuyor.

İzlemek için izlemiyorum, öğrenmek için izliyorum. Sende öyle yapmalısın. Çünkü LoL, izlenerek öğrenilecek bir şey. Aşırı esnek bir oyun. Her şeyi ezberleyemezsin. Eşya buildini kendin çıkman lazım. Karşıda hasar vuran büyücüler ise, kalkıp 300 zırh çıkmayacaksın.
Hocam eşya bilgim olmadığı için o kısmı blitz'e bıraktım. Genel olarak top oynuyorum ( Fiora, Morde, Garen, Jax...). Midde de Akali oynuyorum. Ama orman adc ve sup konusunda 0 ım. Mavi özüm olduğunda karakterleri neye göre açacağımı bilmiyorum. Neye göre açmamı önerirsiniz hocam?

Hocam eşya bilgim olmadığı için o kısmı Blitz'e bıraktım. Genel olarak top oynuyorum ( fiora, morde, Garen, jax...). Midde de akali oynuyorum. Ama orman adc ve SUP konusunda 0'ım. Mavi özüm olduğunda karakterleri neye göre açacağımı bilmiyorum. Neye göre açmamı önerirsiniz hocam?

SUP için leona nautilus alabilirsin oynaması bayağı kolay, adc geldiğinde sadece farm yap, orman gelirse swap iste her laneyi en iyi şekilde oynamana gerek yok zaten.

Geri
Yukarı