LoL ek oyun modları kalmalı mı?

Enahaine

Decipat
Makaleler
1
Şahsen ben Aram'ın yanında haftada 1 değişen oyun modu olması gerektiğini düşünüyorum. Örnek vereyim 1 hafta URF 1 hafta arena 1 hafta çift ulti modu gibi şeyler gelse çok daha iyi olur siz ne düşünüyorsunuz?

Şahsen ben Aram'ın yanında haftada 1 değişen oyun modu olması gerektiğini düşünüyorum. Örnek vereyim 1 hafta URF 1 hafta arena 1 hafta çift ulti modu gibi şeyler gelse çok daha iyi olur siz ne düşünüyorsunuz?
Eskiden öyleydi... LoL dipsiz bir bataklığa sürüklendi.

Bu ve bunun gibi fikirleri destekliyorum. Çünkü 10 sene kadar aralıksız derecelisini oynadığım, westte challanger'a kadar çıkabilmiş seviyelerde biri olarak, bugünlerde iş hayatına da atıldığımdan dolayı 2. ranked oyundan sonra çıkasım geliyor. Bazen 1 el aram deneyip iyi karakter gelirse oynayıp çıkıyorum ya da direk çıkıyorum. Dediğiniz gibi modlar aslından insanları biraz da olsun rekabetten çıkarıp, insanları rahatlatıyor ve daha çok eğlendirip, daha çok teşvik ediyor bence.

Geri
Yukarı