LoL ekran çözünürlüğü hakkında

lampeonn

Hectopat
Merhaba bugün yakın bir arkadaşıma LoL oynamak istediği için indirdim kurulumunu yaptık falan ancak ekranı en fazla 1366x768 olduğu için oyun içerisinde minyonların boyutu, minyonların ve şampiyonların can barı aşırı büyük gözüküyor. Ben kendi bilgisayarımda 1080p oynadığımda çok güzel oluyor fakat diğer bilgisayar için bir ayar var mı? Gerçekten mesela 5V5 takım savaşında adama tıklayamıyorsun minyonların büyüklüğünden.
Ek olarak anlattığım olayın resmi;
545454554.png
Tam anlamıyorum belki ekran inç boyutuyla da alakalı olabilir ancak merak ettiğim için buraya danışmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran görüntüsü olsa iyi olurdu. Kamerayı yaklaştırmış olmayasınız? Benim eski laptopta 1366x768'di. Öyle bir sorunum yoktu.

Ekran yakın değil görüntü olarak attığım ssde 720p kısmındaki gibi. Laptop ekranı küçük üstüne detaylar çok kocaman görünüyor.
Can barının boyutunu ayarlardan küçültebiliyorsunuz. Monitör desteklemiyorsa çözünürlüğü değiştiremezsiniz maalesef.
Hangi ayardan küçülüyor hocam ben sadece aç kapa yapmayı buldum.

Merhaba bugün yakın bir arkadaşıma LoL oynamak istediği için indirdim kurulumunu yaptık falan ancak ekranı en fazla 1366x768 olduğu için oyun içerisinde minyonların boyutu, minyonların ve şampiyonların can barı aşırı büyük gözüküyor. Ben kendi bilgisayarımda 1080p oynadığımda çok güzel oluyor fakat diğer bilgisayar için bir ayar var mı? Gerçekten mesela 5V5 takım savaşında adama tıklayamıyorsun minyonların büyüklüğünden.
Ek olarak anlattığım olayın resmi;
Tam anlamıyorum belki ekran inç boyutuyla da alakalı olabilir ancak merak ettiğim için buraya danışmak istedim.
Oyun istemcisi kapalıyken Riot Games\League of Legends\Config klasörü içerisindeki game.cfg dosyasını silmeyi deneyebilirsin. 😊

Yeni konular

Geri
Yukarı