LoL hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hiç iyi şeyler düşünmüyorum, kasaya yumruk atıp yine sinirlendikten sonra annemin oğlum bu kadar sinirleniyorsan oynama şu oyuna demesinden sonra bir daha oynamadım. Kimseye de önermiyorum.

Kendisine 3 defa başlamaya çalışıp her seferinde saçma kitlesi, alışması zor kontrolleri, kendini tekrarlayan oyun yapısı yüzünden bırakmıştım. Gerçekten insana zarar vereceğini düşündüğüm birkac oyundan biri. Ama oynayanları anlayabiliyorum az çok birakilmiyor çünkü. Bende bir dönem 2000 saat kadar rust oynamıştım birakamadan. Sinir hastasi olmuştum. Kesinlikle oynanmamali bir oyun eğer oynayanlar arasında 1000 saat az sayılıyorsa.

Selamünaleyküm yazdığıma Allah'ın arabı deyip allahıma küfür eden toxic bir oyuncu kitlesine sahip olan her şeyi bildiğini sanan ve sene 2023 olmuş halen MOBA oyunları gibi basit bir düzlemde kendini geliştiremeyip her el takımına tezek atan toxic topluluğu. (2010'dan beri LoL oyuncusuyum ona rağmen söylüyorum)

Kendisine 3 defa başlamaya çalışıp her seferinde saçma kitlesi, alışması zor kontrolleri, kendini tekrarlayan oyun yapısı yüzünden bırakmıştım. Gerçekten insana zarar vereceğini düşündüğüm birkac oyundan biri. Ama oynayanları anlayabiliyorum az çok birakilmiyor çünkü. Bende bir dönem 2000 saat kadar Rust oynamıştım birakamadan. Sinir hastasi olmuştum. Kesinlikle oynanmamali bir oyun eğer oynayanlar arasında 1000 saat az sayılıyorsa.

4 senede 6K saatim vardı.

Hangi oyunu oynarsanız oynayın, aşırısı zaten zararlı. Oyunu bıraktıktan sonra kilo vermeye başladığınıza göre oyunu temiz günde 6-7 saat oynamanız gerekiyor ki aşırı kilo alasınız ve sonra o kiloları veresiniz.

Bağımlılık yapan MOBA oyunu, 2012 senesinden beri oynarım binlerce saatim var bir şey ne kadar popüler olursa toxic kitlenin nüfuzu ona oranla artıyor LoL de dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olduğu için toxic kitle hayli fazla ama mute atıp oyuna bakabilirsin keyif alıyorsan veya alacağını düşünüyorsan oyna.

Vakit kaybetmeye değmez bir oyun. Oyuncuları leş üstüne kötü oynayanlar da maçı kaybetmene neden oluyor. İstediğin kadar iyi oyna maçı kaybetme durumun hep var. Eşleştirmeler de rezalet plat adama Silver adam atıyor.

Geri
Yukarı