LoL en güçlü Hero?

Bu kadar yazdıklarıma rağmen bunu mu yazıyorsunuz cidden? Siz benim yazdıklarımı anladınız mı acaba? Sanırım Master oyuncususunuz. Neyse daha da uzatmaya gerek yok. Bu arada profesyonel oyuncular karşı seçimlere göre seçim yaparlar. Karşı da jax, rammus gibi karakterler varken Master alan bir profesyonel oyuncu gördünüz mü acaba? Göremezsiniz çünkü adamlar "Master oyunun en güçlü karakteri" deyip karakter seçmiyor. Bir de karakterlerin skilleri güçlüdür falan yazmışsınız. Master'ı durdurmak oldukca basit.

Yahu arkadaşım sen benim yazdıklarımı okumuyor musun? Profesyonel oyuncular en güçlü diye Master'yi almaz diyorsun, ee ben ne diyorum 2 saattir? Profesyonel eloda kazanma etkenin güç değil strateji olduğunu anlatmaya çalışıyorum hala gelmiş bana laf atıyorsun?

Daha açılan konuyu anlamamışsınız 🤣

Yahu arkadaşım sen benim yazdıklarımı okumuyor musun? Profesyonel oyuncular en güçlü diye Master'yi almaz diyorsun, ee ben ne diyorum 2 saattir? Profesyonel eloda kazanma etkenin güç değil strateji olduğunu anlatmaya çalışıyorum hala gelmiş bana laf atıyorsun?

Daha açılan konuyu anlamamışsınız 🤣
Allah aşkına benim yazdıkları mı okuyup cevap verir misiniz? Siz 2 saattir ne mi diyorsunuz? İlk yazdığınız cevabın başında Master Yİ'nin en güçlü karakter olduğuna inandırmaya çalışıyorsunuz ve bitirişi de oyunun güç değil stratejiye bağlı olduğunu söylüyorsunuz. Stratejik olarak düşündüğümde de Master YI pek iç açıcı gelmiyor. Katletmesi çok kolay bir rakip. Biz burada açılan konunun yanlış bir konu olduğunu anlatmaya çalışıyoruz, siz ise yazdıklarımızı anlamadan zorluyorsunuz. Aynen, biz konuyu anlamadık. Master oyunun en güçlü karakteri. Size laf anlatamayacağız belli. Size Master ile bol şans 😉

Allah aşkına benim yazdıkları mı okuyup cevap verir misiniz? Siz 2 saattir ne mi diyorsunuz? İlk yazdığınız cevabın başında Master'yi'nin en güçlü karakter olduğuna inandırmaya çalışıyorsunuz ve bitirişi de oyunun güç değil stratejiye bağlı olduğunu söylüyorsunuz. Stratejik olarak düşündüğümde de Master'yı pek iç açıcı gelmiyor. Katletmesi çok kolay bir rakip. Biz burada açılan konunun yanlış bir konu olduğunu anlatmaya çalışıyoruz, siz ise yazdıklarımızı anlamadan zorluyorsunuz. Aynen, biz konuyu anlamadık. Master oyunun en güçlü karakteri. Size laf anlatamayacağız belli. Size Master ile bol şans 😉

Allah'ım yarabbim, trollsen komik değilsen daha da komik 🤣 🤣 🤣 🤣

Blokluyorum, senle uğraşacak güç yok bende.

Allah'ım yarabbim, trollsen komik değilsen daha da komik 🤣 🤣 🤣 🤣

Blokluyorum, senle uğraşacak güç yok bende.
Bence uğraşacak güç değil, verecek cevabınız yok. Düz Master oyunun en güçlü karakteri diyip geçilmiyormuş demek ki. Biraz beynimizi kullanıp düşündüğümüz de belli oluyor her şey. Gücü yokmuş 😆 Siz Q basmaya devam edin.

Yeni görüyorum, mordenin neyini bilmesi gerekiyor acaba birazcık açıklar mısın? 3 kere vurup pasif açacak adamın üstüne yürüyecek zor olmasa gerek he?
Morde oynarken yetenekleri kullanın yeter.
Bence uğraşacak güç değil, verecek cevabınız yok. Düz Master oyunun en güçlü karakteri diyip geçilmiyormuş demek ki. Biraz beynimizi kullanıp düşündüğümüz de belli oluyor her şey. Gücü yokmuş 😆 Siz Q basmaya devam edin.
Bence master oyunun en güçlü karakteri falan değil. Kayn oyuncusuyum, karşı master yi gelirse çok rahat kesebiliyorum. Daha çok mekanik odaklı bir karakter. Oynayıp çok iyi oynayanlar var, bir de oynayıp hiç bilmeyenler. Tamamen oyuncuya bağlı.

Morde oynarken yetenekleri kullanın yeter.

Bence master oyunun en güçlü karakteri falan değil. Kayn oyuncusuyum, karşı master yi gelirse çok rahat kesebiliyorum. Daha çok mekanik odaklı bir karakter. Oynayıp çok iyi oynayanlar var, bir de oynayıp hiç bilmeyenler. Tamamen oyuncuya bağlı.
Aynısını anlatmaya calışıyorum ama arkadaş anlamıyor.

TANK: Garen, Darius, Nasus, Poppy
ADC: Tristana, Vayne, Ashe,
SUP: Braum, Lulu, Rakan,

Ayrıca farklı opsiyonlar deneyebilirsin. Garen jungle gibi fakat item dizilimini ve rünleri doğru seçmen gerek.

Arkadaşlar benim LoL'de güçlü bir Hero mainlemem lazım zorluğu falan fark etmez bana önereceğiniz en iyi Hero nedir?
Daha yeniyim.

Aslında en güçlü diye bir karakter yok, takımına göre karakter alabilirsin, ama ben en çok ormanda Lee Sin oynuyorum, çok işlevli bir karakter bana göre ama komboları bir tık zor. Karakterle yapabileceğin şeyler sınırsız, yani mainlemek istersen bir dene derim Lee Sin'i.

Yeni konular

Geri
Yukarı