LoL en güçlü Hero?

Anlıyorum anlıyorum. Hadi iyi geceler. Boş şeylere tahammülümüz yok.
Boş şeylere tahammülüm yok deyip insanları kışkırtacak şeyler yapmak. Empati kurunca anladım ki kendini her şey sanan sıradan bir insansın. Kara listem doldu taşacak.

Adama da "üzülüyorum bak"yazmışım bir de. Daha nasıl kibar olabilirim ki.
Bronz falan demişsin millete. Her mesaja da gülme emojisi atman sövmekten beter zaten.

Boş şeylere tahammülüm yok deyip insanları kışkırtacak şeyler yapmak. Empati kurunca anladım ki kendini her şey sanan sıradan bir insansın. Kara listem doldu taşacak.

Bronz falan demişsin millete. Her mesaja da gülme emojisi atman sövmekten beter zaten.

Kendimi bir şey sandığım falan yok. Kara listen kimin umrunda?
Bilmediğin konu hakkında yorum yapmamayı öğrendiğiniz zaman alaya alinmaktan kurtulursunuz.
Hatayı kendinizde arayın.

Bence arkadaş kötü bir şey yazmamış. Yazdıklarına da katılıyorum. En güçlü karakter diye bir şey yoktur. Mesajlara gülme emojisi atıldığında bunu sövmekten beter buluyorsanız bence cidden sorun siz de.

Bence arkadaş kötü bir şey yazmamış. Yazdıklarına da katılıyorum. En güçlü karakter diye bir şey yoktur. Mesajlara gülme emojisi atıldığında bunu sövmekten beter buluyorsanız bence cidden sorun siz de.

1V1'de en güçlü karakter diye bir şey var. Şimdi gücün bir karakterin ölmeden başka bir karakteri öldürmesi olarak tanımlarsak, Master'yi gözlemlediğim kadarıyla tüm diğer şampiyonları kesebiliyor.

(18 Level ve Full item, yetenek kullanımları açık)

Yetenek kullanımları kapalı olduğunda sadece Basic attack olduğunda darius önde geliyor.

Master'yinin güçlü olmasının nedeni skilleri. Özellikle e skilinin gerçek hasar vurması, tank itemlerini etkisiz kılıyor. Q skili ise tüm kitle kontrol skillerini etkisiz hale getiriyor. LoL dengelemesi karakterler üzerine değil, stratejiler üzerine oluyor. Örneğin karakter değişikliklerinin profesyonel oyuncuların hareketlerine göre olması.

Bu durumda varılacak olan sonuç şu; LoL oyununda kazanmayı sağlayan etkenin güç değil strateji olduğu.

1V1'de en güçlü karakter diye bir şey var. Şimdi gücün bir karakterin ölmeden başka bir karakteri öldürmesi olarak tanımlarsak, Master'yi gözlemlediğim kadarıyla tüm diğer şampiyonları kesebiliyor.

(18 Level ve Full item, yetenek kullanımları açık)

Yetenek kullanımları kapalı olduğunda sadece Basic attack olduğunda darius önde geliyor.

Master'yinin güçlü olmasının nedeni skilleri. Özellikle e skilinin gerçek hasar vurması, tank itemlerini etkisiz kılıyor. Q skili ise tüm kitle kontrol skillerini etkisiz hale getiriyor. LoL dengelemesi karakterler üzerine değil, stratejiler üzerine oluyor. Örneğin karakter değişikliklerinin profesyonel oyuncuların hareketlerine göre olması.

Bu durumda varılacak olan sonuç şu; LoL oyununda kazanmayı sağlayan etkenin güç değil strateji olduğu.
Master Yİ'nin 1'e 1'de her karakteri kestiğini nereden çıkarttınız? Bu yazdıklarınızı tamamen yanlış buluyorum. Mesela çivili zırh veya celladın çağrısı alarak Master'ın W yeteneğinin etkisini azaltabilirsiniz. Jax alıp E açarak vuruşlarının boşa gitmesini sağlayabilirsiniz. Eee ben Jax ile Master'ı kolay bir şekilde kesebiliyorsam oyunun en güçlü karakteri Jax'mı oluyor yani? Çok saçma.

Master'yi'nin 1'e 1'de her karakteri kestiğini nereden çıkarttınız? Bu yazdıklarınızı tamamen yanlış buluyorum. Mesela çivili zırh veya celladın çağrısı alarak Master'ın W yeteneğinin etkisini azaltabilirsiniz. Jax alıp e açarak vuruşlarının boşa gitmesini sağlayabilirsiniz. Eee ben jax ile Master'ı kolay bir şekilde kesebiliyorsam oyunun en güçlü karakteri jax'mı oluyor yani? Çok saçma.

Vallahi ne desem bilemedim, daha yazdıklarımı bile anlayamıyorsanız vay halimize.

Vayne oyuncusuyum, ikimiz de ultileri açarak birbirimize girsek emin ol Master kolay bir av olur benim için. 1V1'de en güçlü karakter diye bir şey yok. 1V1'de iyi oyuncu var. En güçlü karakter yok.

Vallahi ne desem bilemedim, daha yazdıklarımı bile anlayamıyorsanız vay halimize.
Bu kadar yazdıklarıma rağmen bunu mu yazıyorsunuz cidden? Siz benim yazdıklarımı anladınız mı acaba? Sanırım Master oyuncususunuz. Neyse daha da uzatmaya gerek yok. Bu arada profesyonel oyuncular karşı seçimlere göre seçim yaparlar. Karşı da Jax, Rammus gibi karakterler varken Master alan bir profesyonel oyuncu gördünüz mü acaba? Göremezsiniz çünkü adamlar "Master oyunun en güçlü karakteri" diyip karakter seçmiyor. Bir de karakterlerin skilleri güçlüdür falan yazmışsınız. Master'ı durdurmak oldukca basit.
Master Q'su ile vayne CCsini dodgelediğinde, vayne biter.
Evet, bu yazdığınızla beni yine yanıltmadınız. Adam Q'sunu atmadan ben neden E atayım Vayne ile? Lütfen biraz mantıklı düşünün. O Q'sunu atmadan benim onu kite yaparak kesmem çok basit.

Master Q'su ile vayne ccsini dodgelediğinde, vayne biter.

Dostum o Hero tek CC ye bakıyor. Yapma gözünü seveyim 😀.
LoL bir strateji oyunu. CS:GO'daki gibi en güçlü silah, en iyi bomba vs yok. Tamamen bilgiye ve mekaniğe bakan bir oyun. Konu bundan ibaret. Bence konunun uzamasına gerek yok. Herkese iyi geceler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı