LoL eşleştirme sistemi

Birkaç gündür dereceli oynuyorum. Bana bronz 1 verdi. Oyuna bir giriyorum, karşımda altınlar, platlar. Bu ne böyle arkadaş? Var mıdır çözümü? Az önce topta Sett oynuyordum karşıma 160k Ezreal geldi. 40 dakikada 1/6/3 skor yaptım. :D
Ranked da mı plat falan veriyor

Hocam yanlış anlamayında tr platları bronzdan farksız ben mastera smurf kasarken gözlemledimki dialar bile oyunu bilmiyor bu serverde mmrı düşük olduğu için sizin oyununuza atıyordur.
Hocam dediğiniz gibi plat elonun %80'i kendini boostlatıyor zaten. MMR'ı yüksek plat göremedim daha. Elmas elo desen çıkıyosun çıktıktan sonra pişman oluyosun o kadar lanet elo plat ve elmas.

Hocam dediğiniz gibi plat elonun %80'i kendini boostlatıyor zaten. MMR'ı yüksek plat göremedim daha. Elmas elo desen çıkıyosun çıktıktan sonra pişman oluyosun o kadar lanet elo plat ve elmas.
Evet bakın ben sezon 10da başladım elmasa s12de çıktım 2 yılda ama elmastan sonra sezon 13 olunca 2 ayda grandmastere çıktım siz düşünün plat elmas elolar yüksek elolardan daha zor bu sunucuda. Ayrıca açtığım bi smurfü 75wr mastera çıkardım tr challları 60wr falan çıkarıyor oyunu bilen adam çok az pişmanlık tr.

Yeni konular

Geri
Yukarı