LoL eşleştirme sistemi

surafu

Hectopat
Arkadaşlarımın uzun ısrarları sonucunda bu oyuna olan ön yargılarımı bir kenara bırakıp başlamaya karar verdim, ilk 3 gün cidden keyifli bir oyun çekiyordum ki son 1 gündür maçıma gelen 250+, 150+ seviye oyuncular neticesinde oyundan soğudum ve League of Legends oyununun tamamen zaman israfı olduğunu bir kez daha anladım. Bu oyuncuların ustalık seviyeleri genellikle 800k(Yasuo) 400k(Katarina) civarlarında ve takımınızda gerçekten e-sporcu veya smurf bir oyuncu yoksa maçın 15 dakika sürmesi muhtemel. Ayrıca oyunda öyle oyuncular var ki 300 seviye olup benim gibi yeni oyunculara karşı(15-20 seviye) galip gelip bir de ez, eforsuz, ezdik, gömdük, oyunu silin gibi kelimeler kullanıyorlar.

Uzun lafın kısası League of Legends oyununa 10 üzerinden vereceğim puan sadece 4 dür.

LoL çok yanlış anlaşılan bir oyun bana kalırsa. Bu oyunun yapılış amacı rastgele insanlar ile 5v5 oynamak değil bence, kendi takımında tanıdığın 4 kişi sesli olarak konuşacak, karşı takım da aynısını yapacak. LoL ancak böyle gerçek bir oyun oluyor. Ayrıca, daha yeni başlamışsınız, eşleştirme tabii ki kötü olacak. İnsanlar oyuna yeni başlamıyor, smurf açıyorlar genelde. Kitlesinin de kanser olduğu doğru.
Normal oyun mu oynuyorsunuz? Yoksa dereceli mi?
Daha 15-20 seviye olduğunu belirtmiş hocam. Normal oyun yani.

Daha 15-20 seviye olduğunu belirtmiş hocam. Normal oyun yani.
Onu farketmedim, pardon.

15-20 seviye iseniz yapacak bir şey yok. Zira normal oyunda 500 level'lik adam bile 7 level'lik oyuncu ile duo girebiliyor. O yüzden bazı oyuncuların seviyesi çok düşükken, bazılarındaki çok yüksek.

Dereceli oynarsanız böyle bir sıkıntı yaşamazsınız.

Bence LoL hala güzel oyun. Ama oyuncularının büyük kısmı bayağı bildiğin tacizci, aynı şey Valorant için de geçerli. Dünyanın en güzel oyununu bile bu insanlar kolayca içler acısı hale getirir

Bence LoL hala güzel oyun. Ama oyuncularının büyük kısmı bayağı bildiğin tacizci, aynı şey Valorant için de geçerli. Dünyanın en güzel oyununu bile bu insanlar kolayca içler acısı hale getirir
Oyunla alakası yok. İki oyunda Globalde halen deliler gibi oynanıyor. TR oyuncuların vasıfsız aptal sürüsü olmaları oyunu kötü hale getiriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı