LoL eşleştirme sistemi

RAMB0

Decapat
Daha fazla  
Birkaç gündür dereceli oynuyorum. Bana bronz 1 verdi. Oyuna bir giriyorum, karşımda altınlar, platlar. Bu ne böyle arkadaş? Var mıdır çözümü? Az önce topta Sett oynuyordum karşıma 160k Ezreal geldi. 40 dakikada 1/6/3 skor yaptım. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok saçma bir eşleştirme sistemi var zaten bunun ne gibi bir çözümü olabilir? Geçen gümüş-altın eloda demir geldi takımıma feedledi kaybettik maçı :D

Birkaç gündür dereceli oynuyorum. Bana bronz 1 verdi. Oyuna bir giriyorum, karşımda altınlar, platlar. Bu ne böyle arkadaş? Var mıdır çözümü? Az önce topta Sett oynuyordum karşıma 160k Ezreal geldi. 40 dakikada 1/6/3 skor yaptım. :D
Oyun ranka göre atmıyor rakibi. Leveline göre atıyor. Ben 448 levelim gümüş 3'üm, karşıya atıyor plat, gold. Gold'a çıkıyorum karşıya atıyor elmas, plat. Leş gibi bir eşleştirme sistemi var. Bu arada sana gelen kişilerin rankları genellikle gümüş bronz oluyor :D

Dereceli Tek/Çift mi oynuyorsunuz yoksa Esnek mi oynuyorsunuz?
Tek çift oynuyorum. Oyuna iki yıllık bir ara vermiştim. Bu yüzden pek beceremiyorum artık ama mantıklı olan şey Bronz'un karşısına bronz gelmesidir.

O bahsettiğim maçta yanımda Plat Kha Zix vardı. Yani Bronz'un yanına Platin koymak ne kadar mantıklı hiç anlamıyorum.

Tek çift oynuyorum. Oyuna iki yıllık bir ara vermiştim. Bu yüzden pek beceremiyorum artık ama mantıklı olan şey Bronz'un karşısına bronz gelmesidir.

O bahsettiğim maçta yanımda Plat Kha Zix vardı. Yani Bronz'un yanına Platin koymak ne kadar mantıklı hiç anlamıyorum.
Hocam bronza gelebilecek max golddur. Nasıl plat geldi ?

Hadi LOL'de levelim yüksek olduğu için bu adamlar geliyor diyelim. Valorant'ta derecesiz oynuyorum, yeni başladım oyuna. Ben 7 levelim, karşıma 300 level adam geliyor.

Bu arada kesinlikle karşındaki adamın şampiyondaki puanına bakarak triplere girme çünkü düşük elodaki yüksek puanlıların çoğu kolsuz oluyor. Çoğu oyuna yeni başlamış veya oynamayı bilmeyen ama hesapları başkalarından satın almış kimseler oluyor çünkü.

Geri
Yukarı