LoL EUW vs TR

Odinden

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, uzun süredir LoL oynamıyorum askerlikte falan araya girince bırakmıştım. Oyunu en son bıraktığımda, oyun animeye daha dönüşmemişti. Eskisi kadar aktif olamasamda iş ve spordan kalan süreçte oynayacağım. Şimdi konuya gelecek olursam, TR de bakıyorum da 5 6 dk ya anca maç buluyor nedense. Hesap açarsam EUW da mı açayım yoksa TR de mi ve neden? En son bıraktığımda ustalık ligindeydim mekanikler ve refleksler hala gayet iyi fikirlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
EUW daha iyi. Ben de bakalım bu sene sonu belki geçiririm EUW serverina. Yeni hesap açacaksan EUW diyorum. Tek sıkıntı RP fiyatları.

Peki beyler 20 yaşından sonra bir yetenek görülürse ve ligde sıraya girme gibi olay olursa espor olma gibi olay olur mu? Benim bildiğim tr de CHA olsan dahi pek bir şey fark etmiyor.

Peki beyler 20 yaşından sonra bir yetenek görülürse ve ligde sıraya girme gibi olay olursa espor olma gibi olay olur mu? Benim bildiğim tr de CHA olsan dahi pek bir şey fark etmiyor.
Ben tr de elmas 3 oldum elmas 2 bile diyebiliriz kanka gerçekten gold elo daha iyiydi her ligde oynadım berbat bir lig elmas ligi.West en azından biraz daha iyidir.

Merhaba, uzun süredir LoL oynamıyorum askerlikte falan araya girince bırakmıştım. Oyunu en son bıraktığımda, oyun animeye daha dönüşmemişti. Eskisi kadar aktif olamasamda iş ve spordan kalan süreçte oynayacağım. Şimdi konuya gelecek olursam, TR de bakıyorum da 5 6 dk ya anca maç buluyor nedense. Hesap açarsam EUW da mı açayım yoksa TR de mi ve neden? En son bıraktığımda ustalık ligindeydim mekanikler ve refleksler hala gayet iyi fikirlerinizi bekliyorum.

Kendiniz geliştirmek için kesinlikle EUW.

Ben farm yapamadığımı, West'te fark ettim.

Vayne oynamaya başladığım zamanlar dakika 15'de 50-60 farma çok iyi diyordum, ama West'te bu farmın bir hiç olduğunu gördüm.

West ile TR'nin tek farkı, West'te biraz daha takım oyunu dönüyor. Kimse chat yapmadan oyununu oynuyor. TR'de herkes Yasuo ve Zed alıp taşımak için agresif oynuyor, ileride oynayıp gang yiyince de "Jung diff gg ez" diyor.

Geri
Yukarı