LoL FPS düşüşü

cLOser123

Femtopat
Daha fazla  
LoL'de 180 170 FPS almama rağmen kasıyor gibi geliyor ara ara drop giriyor, monitör 144 Hz ben SSD'den kaynaklandığını düşünüyorum. Mouse hareket ettirdiğim zaman donma hissi geliyor, SSD markası Crucial BX500, yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
LoL'de 180 170 FPS almama rağmen kasıyor gibi geliyor ara ara drop giriyor, monitör 144 Hz ben SSD'den kaynaklandığını düşünüyorum. Mouse hareket ettirdiğim zaman donma hissi geliyor, SSD markası Crucial BX500, yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Yaşadığın şey dropsa bundan kanaklanabilir değilse sadece FPS düşük ve kasıyorsa SSD’yi boşuna suçlamaya gerek yok. Ama sağlık testi ve okuma yazma testi yapın.

Bende o SSD'nin 480GB'lik versiyonunu kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok acaba SSD'nizi kasanın fan olan bir yerine takmanızı tavsiye ederim çünkü ısınan bir SSD.

Emin değilim, yanlış bilgi vermek istemem, ama sorun yaşayanlar çok.
Galiba ısınma sorunu var .

Galiba ısınma sorunu var.

O zaman hocam CrystalDiskInfo'yu indirip sıcaklıkları ve SSD sağlığını kontrol etmesi gerek.

Geri
Yukarı