LoL FPS düşüşü

İşletim sistemi
Windows 10

bershead

Kilopat
Merhaba,
LoL'de 1 hafta önce Ultra ayarlarda 100FPS alıyordum, 1 hafta sonrasında orta ayarlarda 50FPS almaya başladım, Driver Booster indirdim olmadı, NVIDIA denetim masasını Full performansa çektim olmadı, Driver'leri güncelleştirdim olmadı :(
yardım edin lütfen!

Lol Fps.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
LoL'de 1 hafta önce Ultra ayarlarda 100FPS alıyordum, 1 hafta sonrasında orta ayarlarda 50FPS almaya başladım, Driver Booster indirdim olmadı, NVIDIA denetim masasını Full performansa çektim olmadı, Driver'leri güncelleştirdim olmadı :(
yardım edin lütfen!

Eki Görüntüle 584921

Eğer bir güncelleme falan geldiyse ondanda olabilir bu arada vsnyc açmayı deneyin sabit 60 FPS oynarsınız.

Bende LoL'de saçma sapan FPS'ler alıyorum 600-700 FPS alıyorum saçma bir şekilde :D.
sonra da 200'lere düşüyor ara ara 150 oluyor apuk supuk
AMD ekran kartı kullanıyorsanız optimizasyondan dolayı olabilir.

İlk olarak yorumlarınız için teşekkür ederim.
- @rucukutu76 Selam, güç seçeneklerim maksimum performansta.
- @expectivess Hepsini 3-5 tane program ile tekrar tekrar güncelledim, kaldırdım güncelledim fakat düzelmedi 🙁
- @Firehorse MK II
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• 456.png
    456.png
    30,6 KB · Görüntüleme: 32
  • 6456456.png
    6456456.png
    33,4 KB · Görüntüleme: 27
  • Adsız.png
    Adsız.png
    36,2 KB · Görüntüleme: 33
  • ds.png
    ds.png
    28,5 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleme:
Oyun içi değerlere bakmak lazım.
Evet, şuanda atıyorum videoyu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çatışmaya girdiğim zaman 40-50 ve drop giriyor

Merhaba,
yardım edin lütfen!

Eki Görüntüle 584921

Hocam bunu bende yaşadım 5 gün falan önce düzelttim. İlk önce Driver'ların en son sürümünü kurun. Sonra Windows arama motoruna "güç planı seçin" yazın ve açın ve yüksek performansa tik atın ve gelişmiş güç seçeneklerine gelin ve en düşük işlemci durumunu %100 yapın. GHz'nize bakım benim sorunum bundan kaynaklanıyormuş. GHz'niz düşük ise bu sorunu almanız gayet normal. Arttırmak için yukarıda dediğim yüksek performans ayarlarını yapın. Olmaz ise şu programı indirin "ThrottleStop" internette videoları bulunuyor. Bunu indirin ve kurun hata verirse internete gene hata videoları var. Sonra internette bunun ayarları nasıl olmalı diye videolar var oradan bakarsınız. Ben sorununu bu şekilde çözdüm hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı