Çözüldü LOL FPS'in 40'a sabitlenmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

overrman

Kilopat
Daha fazla  
League of Legends oynarken hiçbir şey yapmadığımda boş araziye baktığımda (grafik kalitesi ne olursa olsun) FPS'im 40'a düşüyor direkt. 40 sabit FPS alıyorum (VSYNC kapalı). Fakat başka yerlere kaydırdığımda FPS birden normale dönüyor. Yani bilgisayara komut verince FPS düzeliyor komut vermeyince düşüyor. Burada FPS'imin stabilitesini çok çok yüksek oranda bozuyor bir saniye 80-100 FPS iken diğer saniye 40-50 oluyor yardımlarınızı bekliyorum.

Bu forumu bir daha kullanmayı düşünmüyorum artık, cidden kullandığım forumlar arasında neredeyse konularıma cevap verilmeyen tek forum..
Bu arada sorunu çözdüm lenovo g510 kullanıcısıyım r5 m230 ekran kartı var geçişli grafik ayarlarından lol'ü yüksek performanstan güç tasarrufuna getirdiğinizde düzeliyor sadece önceden max 180 fps alırken şimdi 150-160 alıyorum ama sorunum düzeldi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı