LoL hesabım askıya alındı

Merhaba hocam. Riot Games askıya almaları genel olarak (durum çalıntı kredi kartı, şüpheli eylem vb. ise) iletişime geçtikten sonra direkt veya belirli şartlarla kaldırıyorlar. Yanlış bir eyleme kurban gitmişte olabilirsiniz. Eğer yasaklı bir 3. parti yazılım kullanılmışsa hesaba geçmiş olsun. Bu bazı internet kafelerde ki bilgisayarlara yüklü olan yazılımlar sebebiyle de olabiliyor, kör kurşuna gitmeyelim aman her internet kafede hesaplarımıza giriş yapmayalım hocam.

Merhaba hocam. Riot Games askıya almaları genel olarak (durum çalıntı kredi kartı, şüpheli eylem vb. ise) iletişime geçtikten sonra direkt veya belirli şartlarla kaldırıyorlar. Yanlış bir eyleme kurban gitmişte olabilirsiniz. Eğer yasaklı bir 3. parti yazılım kullanılmışsa hesaba geçmiş olsun. Bu bazı internet kafelerde ki bilgisayarlara yüklü olan yazılımlar sebebiyle de olabiliyor, kör kurşuna gitmeyelim aman her internet kafede hesaplarımıza giriş yapmayalım hocam.

Hocam ticket attım güvenlik sebebiyle askıya alınmıştır diyor sebebi nedir ve 2014 ne alaka diye tekrar ticket attım daha önceki ticketta sebebi belirtilmiş ticketlerine artık cevap verilmeyecektir diyor şaka gibi destek yapmışlar cidden sinir oldum ya.

Sistemsel bir sorun, bir ara atılan perma banlar geçmiş tarihli gözüküyordu. Hesabınız kalıcı olarak kapatılmış, bu tarz güvenlik sebebiyle kapatılan hesaplarda genellikle hesabın geçmişe yönelik dair birkaç soru soruyor olmaları lazımdı. Size soru sormadılar mı?

Sistemsel bir sorun, bir ara atılan perma banlar geçmiş tarihli gözüküyordu. Hesabınız kalıcı olarak kapatılmış, bu tarz güvenlik sebebiyle kapatılan hesaplarda genellikle hesabın geçmişe yönelik dair birkaç soru soruyor olmaları lazımdı. Size soru sormadılar mı?

Hiçbir soru sorulmadı attığım tickete de cevap vermiyorlar mükemmel destek sistemi.

Ne diye ticket attınız? Hesabımın güvenliğini sağlamak istiyorum vb. şeyler demeyi deneyin.

Hesabım güvenlik sebebiyle askıya alınmış fakat sebebini yazmamışsınız sebebini öğrenmek istiyorum diye attım cevap olarak: Önceki biletinizde yeterli açıklama yapıldığını görüyorum aynı konu hakkında atacağınız biletlet otomatik kapanacaktır. Diye cevap yazmışlar şaka gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı