LoL hesabım kalıcı askıya alındı

SoftBant

Femtopat
Daha fazla  
Şimdi ben üst ve orman koridorunu seçerek bir sıralı seçim girdim. Ardından bana alt koridor verdi ve ben de takıma alt koridorda kötü oynadığımı belirttim. Ama kimse benimle koridor değişmedi. Ondan sonra ben de tabii ki ölmeye başladım ve skorum çok kötüydü gerçekten de. Ben de belki başka koridorlara yardıma falan gittim çünkü zaten SUP'um kötüydü. Belki diğer koridorlarda kill falan çıkar dedim. Ama tabii ki bunu yapınca her halde takım beni raporlamış hem bilerek beslemekten hem de trollden.

O maç bitti. Ben yeni maç girdim. Karakteri tam seçerken beni oyundan attı ve yeniden girdiğimde kalıcı askıya alındığını gördüm. Sebepler ise şunlardı: Trolleme, takımın huzurunu kaçırma, bilerek besleme veya karşılaşmayı kasten kaybetmeye çalışma. Bana bu nedenleri verdi ama ben buradan hiçbirini yapmadım. Trolleme yapmadım, takımın huzurunu nasıl kaçırayım? Arkadaş chat banım var zaten. Bilerek besleme de yok. Eğer kötü oynayıp da ölmeye bunlar bilerek besleme diyorsa diyecek bir şey bulamıyorum. Bilerek kaybetme de yok.

Ticket attım bu konu hakkında. Bana bot cevap verdi. Bunları doğruladık falan dedi. Gerçekten bu kadar saçma bir şey görmedim ben. Acaba ne yapabilirim, birisi yardımcı olabilir mi?

Kaç defa öldün? Normalde kötü oynamak ban sebebi değil yani Riot'un algoritması feeding ile kötü oynamayı iyi ayırt ediyor. Muhtemelen lanede az durduğun için dakika başına xp altın karşılaştırmasında feedliyorsun gibi algılanmış. Yapacak bir şey olduğunu zannetmiyorum.

Tek buna yönelik cezadan banlama yapmamışlardır. Geçmişiniz kötüyse, belirli bir seviyeye geldiğinde ban yemişsinizdir.

Hocam belli ki daha önce de bu davranışlarda bulunmuşsun. Chat banı olması zaten toksik davranış sergilediği gösteriyor. Tek seferde yaptığın bir şeyden ötürü kalıcı ban yemezsin. Önceden beri yapılan raporlamalar da etkili bu konuda. Çok kez aynı konudan raporlandığın ve yapılan raporlamalar bot tarafından kontrol edilip doğruluğu sağlandığı için kalıcı ban yemişsin geçmiş olsun. Yeni hesapla devam.

Geri dönüşü yok ama sana tavsiyem her rolde 4-5 karakteri iyi oynamayı öğren yoksa autofill gelince hem ölüp durursun hem zevk almazsın oyundan.

Ben de belki başka koridorlara yardıma falan gittim çünkü zaten SUP'um kötüydü. Belki diğer koridorlarda kill falan çıkar dedim. Ama tabii ki bunu yapınca her halde takım beni raporlamış hem bilerek beslemekten hem de trollden.
Takımımız haklı hocam. Ne kadar kötü olsanız da öbür koridorlara gitmemeniz gerekiyor. Onların düzenini bozup zaten zorda olan oyunun kaybetme ihtimalini artırıyorsunuz. Bu yanlış bir hareket. Zaten her şeyin burada başladığını anlayabilirsiniz. Bunu yapmasaydınız şu an hesabınız açık olurdu.

Ticket attım bu konu hakkında. Bana bot cevap verdi. Bunları doğruladık falan dedi. Gerçekten bu kadar saçma bir şey görmedim ben. Acaba ne yapabilirim, birisi yardımcı olabilir mi?
Kimse yardım edemez hocam. İstediğiniz kadar ticket atın, o hesap kalıcı olarak gitti. Haklı çıkmanızı sağlayacak bir sebep olmadığı için biletinize bot bakmasa bile olumlu sonuç alamazsınız.

Geri
Yukarı