LoL hesabım askıya alındı

MakoCan

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar çok küfür kullanan biri değilim çok LoL oynayan biri de değilim. Arada bir 2 3 maç Zed veya Sett oynar çıkarım. Az önce Sett oynuyordum. Ormancımız AFK kaldı chattede sohbette küfür ediliyordu. Ben de gerek yok ffleriz tarzı bir şey yazdım. Adam embesil herhalde bu sözüme uyuz oldu geldi lanemde feedledi. Ben de sordum neden yapıyorsun diye, cevap vermiyor ölüp duruyor. Teslim olmayı da reddediyor. Aptal herif yazdım maç sonu hesabımdan çıkış yapıldı. Tekrar girdiğimde 14 günlük askı yazısı ve aptal herif yazısı.

Herkes anne bacı katıyor ben neden bundan banlandım?

Arkadaşlar çok küfür kullanan biri değilim çok LoL oynayan biri de değilim. Arada bir 2 3 maç Zed veya Sett oynar çıkarım. Az önce Sett oynuyordum. Ormancımız AFK kaldı chattede sohbette küfür ediliyordu. Ben de gerek yok ffleriz tarzı bir şey yazdım. Adam embesil herhalde bu sözüme uyuz oldu geldi lanemde feedledi. Ben de sordum neden yapıyorsun diye, cevap vermiyor ölüp duruyor. Teslim olmayı da reddediyor. Aptal herif yazdım maç sonu hesabımdan çıkış yapıldı. Tekrar girdiğimde 14 günlük askı yazısı ve aptal herif yazısı.

Valla sinirden kudurup birçok kere flame attığım, küfür-hakaret ettiğim(kendimi durduramıyorum en sonunda Riot'tan 1 yıllık chat ban isteyeceğim.) maçlar oldu ve her seferinde chat ban aldım. Belki sizin askıya alınan hesapta başka bir şeye rastlanmıştır. Hile gibi.

Herkes ban da yiyor hocam. Sistem ban atma düzeyi değiştirildiği için eskiden sallıyorum 30 kelime küfür yazıp ban yiyorken şimdi 1 kelimede direkt ban yiyorsunuz. Hatta bazı kişiler direkt maç esnasında ban yiyor.

Normal yani ban yemeniz. Ama 14 gün fazla. Hangi sebepten ötürü ban yediniz? Hesaba girince yazar. Genelde küfüre chat bani veya 3 günlük ban atarlar daha önce hiç ban yemediyseniz.

Eğer bu sözden dolayı bir kısıtlama aldıysanız destek kısmına yazın sorunun çözümünü isteyin.

Yazı geçmişlerinizi atarsa burada da paylaşın çünkü sadece "aptal herif" demen 14 günlük Ban'a sebebiyet vermez. Daha önce de küfürden yeterli kadar susturma almışsınız anladığım kadarı ile.

Hocam konu dışı olacak fakat bunu fırsat bilip hayata bakabilirsiniz. Bir arkadaşım banlanmıştı bayağı bağımlısıydı o, şimdi sosyal hayatı var, konuşuyor.

Dostum, bu çok normal. Yaşanmayan bir yer olan Türkiye'de oyunların normal olmasını beklemiyordun herhalde. Çhate sadece 'mal' yazdığım için 14 gün + 7 gün + 3 gün + 5 gün + 3 kez tekrar mute yedim. Üst üste aynı mesajdan dolayı yedim. Sonrasında 14 gün bekledim, anlamadım. Sonrasında chate hiçbir küfür yazmadım. Evet, 1 yıl mute yedim, hakaret, toxic hiçbir şey yazmadım. 1 yıl yedikten sonra ticket açıp mute'nin gereksiz olduğunu yazdım. Ve evet, açtılar çünkü suçlayacak bir şeyleri yoktu. Sonrasında tekrar 14 gün mute yedim, bu sefer chate 'Allah' ve 'Atatürk' kelimelerini çok kullandığım için mute yedim. Evet, çok saçma. Sevdiğimizin ismini yazmak mute sebebi olmuş. Sonrasında chate biri 'pipili kadın' yazıp duruyordu. Bende 'pipi?' yazdım, fakat maç sonu tekrar 14 gün ban yedim. Şimdi ise takıma her el 0/30 giden bir oyuncu geliyor. Midde katanın karşısına Tristana alıp 'smurf'um' aptallar, siz hep bu elo'da kalacaksınız gibi laflar söyleyip 1v5 insanların arasına W flash atıp giriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam konu dışı olacak fakat bunu fırsat bilip hayata bakabilirsiniz. Bir arkadaşım banlanmıştı bayağı bağımlısıydı o, şimdi sosyal hayatı var, konuşuyor.
Evet, konuşma güzel bir şey. LOL oyuncuları konuşma özelliğine sahip değil, hahahaha.

Ulan, o kadar mesaj yazıp anlattım, moderatörlerden biri silmiş ya!

Geri
Yukarı