LoL hesabım neden ban yemiş?

VbenZ

Hectopat
Yer
LosSantos
Daha fazla  
Geçen haftalarda bir siteden unranked skinli 30 level +70k özlü hesap satın almıştım, bugün girdiğimde kalıcı ban yemişim bende desteğe yazdım ve bana bu makaleyi
Attılar, ban yeme sebebim ne? Aldığım yere sorduğumda kendileriyle alakalı bir şey olmadığını söylediler.

image.png

Geçen haftalarda bir siteden unranked skinli 30 level +70k özlü hesap satın almıştım, bugün girdiğimde kalıcı ban yemişim bende desteğe yazdım ve bana bu makaleyi
Attılar, ban yeme sebebim ne? Aldığım yere sorduğumda kendileriyle alakalı bir şey olmadığını söylediler.

Eki Görüntüle 1652351

Hile açmaya çalışmıssın.

Eki Görüntüle 1652351
LoLSkin gibi bir program kullanıyorsan ondan olabilir. Veya hile.

Hile kullanımından ötürü banlamışlar belli ki. Hesap sahibi siz satın almadan önce hile kullandıysa sizde patlamış olabilir. Hileden dolayı kapatılan bir hesabı açacaklarını da sanmıyorum. Geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı