LoL hesabına girilmiyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Yakın tarihteki bahsettiğim yotuber ve videosu. Ban falan yediği de yok.
Okudunuz mu orayı hocam? Bir hile olup olmadığının tespit edilebilmesi için onun raporlanması yani şikayet edilmesi lazım. LoL bunu kendi kendine tespit edemez. Script gibi hileler oyuncular tarafından tespit edilip raporlanabiliyor fakat LoL Skin'i sadece siz gördüğünüz için bunu dile getirmediğiniz taktirde ban yeme ihtimaliniz sıfır diyorum. Anlaşılmıyor mu?

Okudunuz mu orayı hocam? Bir hile olup olmadığının tespit edilebilmesi için onun raporlanması yani şikayet edilmesi lazım. LoL bunu kendi kendine tespit edemez. Script gibi hileler oyuncular tarafından tespit edilip raporlanabiliyor fakat LoL Skin'i sadece siz gördüğünüz için bunu dile getirmediğiniz taktirde ban yeme ihtimaliniz sıfır diyorum. Anlaşılmıyor mu?

Hayır öyle bir şey yok Riot tespit edebiliyor VAC bile tespit edebiliyorken Riot'un koruması her türlü tespit ediyor.

Yakın tarihteki bahsettiğim yotuber ve videosu. Ban falan yediği de yok.

Dostum o lolskin değil. LCS diye geçiyor ve o ban sebebi değil. LoLSkin oyun dosyalarını kalıcı olarak değiştiriyor.

Ben ban sebebi olduğunu belirtmek için linki attım hocam. Ban sebebi değildir gibi bir şey söz konusu değil. 3. parti uygulamaya girer ayrıca küçük bir kısımda Riot tarafından üretilen görsel içeriklerin ücretsiz kullanılmasını sağlayan programları kullanan oyunculara gerekli disiplin işlemi uygulama hakkını saklı tuttuğu yazıyor. Siz programı kullandığınızı söylemeyerek ban yemeyebilirsiniz fakat bu yasak olduğu gerçeğini değiştirmemekte.

Dostum o lolskin değil. LCS diye geçiyor ve o ban sebebi değil. LoLSkin oyun dosyalarını kalıcı olarak değiştiriyor.
Tamam aynı şeylerden bahsediyorum. Sadece görüntü olarak ve sadece sizin gördüğünüz bir program oyuna etki edemez ve ban sebebi değildir. Eğer ki oyuna direkt olarak etki eden bir yazılım kullanıyorsanız her türlü ban yersiniz tespit edilirseniz. Hem fikiriz bu konuda. İyi forumlar.

Neyi tespit edebiliyor pardon da? :D Millet scriptten bezmiş durumda rapor sistemini kullanıyorsun yine ban yemiyorlar. Maalesef sağlıklı bir sistemi yok.
1643754196981.png

Yeni konular

Geri
Yukarı