LoL hesabına girilmiyor

Tamam aynı şeylerden bahsediyorum. Sadece görüntü olarak ve sadece sizin gördüğünüz bir program oyuna etki edemez ve ban sebebi değildir. Eğer ki oyuna direkt olarak etki eden bir yazılım kullanıyorsanız her türlü ban yersiniz tespit edilirseniz. Hem fikiriz bu konuda. İyi forumlar.
Dostum kanıt istedin ve kanıt attık. Neyin inadını ediyorsun? LoL Skin ban sebebidir. LCS ise ban sebebi değildir. LCS'yi LPP'dekiler bile kullanıyor.

Aktif olarak LoL oynayan birisi olarak ve birçok yayıncı, youtuberi de takip eden birisi olarak LoL'deki çoğu sorun çoğu sunucuda asla tam olarak çözülmüyor. WT yani WinTrade dediğimiz insanlar da bana göre bir hiledir ve bunlar asla çözülmüyor. Keza Scriptlerin çoğu özellikle yüksek elolarda cirit atıyor fakat asla bunların önüne geçilmiyor. Her yazılan yapılsaydı şuan kusursuz bir oyun oynuyor olurduk. Günlük en az 3 kişiyi rapor sistemi ile kanıtlı bir şekilde dakika yazarak dahi raporluyorum fakat sıfır sonuç. Deneyimlerim ile yazanlar tutmuyor maalesef hocam.
Dostum kanıt istedin ve kanıt attık. Neyin inadını ediyorsun? LoL Skin ban sebebidir. LCS ise ban sebebi değildir. LCS'yi LPP'dekiler bile kullanıyor.
LCS'nin sistemini kast ederek yorum yaptım. Oyuna etki edip etmediğini anlatmaya çalıştım isimlerini karıştırmış olabilirim.

Aktif olarak LoL oynayan birisi olarak ve birçok yayıncı, YouTuber'i de takip eden birisi olarak LoL'deki çoğu sorun çoğu sunucuda asla tam olarak çözülmüyor. Wt yani wintrade dediğimiz insanlar da bana göre bir hiledir ve bunlar asla çözülmüyor. Keza scriptlerin çoğu özellikle yüksek elolarda cirit atıyor fakat asla bunların önüne geçilmiyor. Her yazılan yapılsaydı şu an kusursuz bir oyun oynuyor olurduk. Günlük en az 3 kişiyi rapor sistemi ile kanıtlı bir şekilde dakika yazarak dahi raporluyorum fakat sıfır sonuç. Deneyimlerim ile yazanlar tutmuyor maalesef hocam.

Lcs'nin sistemini kast ederek yorum yaptım. Oyuna etki edip etmediğini anlatmaya çalıştım isimlerini karıştırmış olabilirim.

Oyun deneyiminizi anlatın demedim ki 3.parti yazılımlar hile olarak algılanabilir bazı hileler Windows'un dosyası gibi gösteriyor onlar daha güvenilir.

Oyun deneyiminizi anlatın demedim ki 3.parti yazılımlar hile olarak algılanabilir bazı hileler Windows'un dosyası gibi gösteriyor onlar daha güvenilir.
Oyun kuralları ile oyun içi deneyimler eğer örtüşmüyor ise anlatırım tabii ki. Gözlerim ile şahit olduğum scriptlerin ban yememesine mi inanayım yoksa okuduğum kurallara mı? Yine görece izlenen bir youtuber bizzat hile kullanan insanlar ile röportaj serisi yaptı ve adamlar çatır çatır yüzsüz gibi kullanıyoruz ve kullanacağız dediler. Rahatsız da değiller bu konudan. Ban yemeyeceklerini, yeseler bile bunun önüne geçemeyeceklerini biliyorlar çünkü. Riot maalesef gereken önemi ve önlemleri alamıyor. Eğer oyunlarına hakim değilseniz bu tecrübeleri anlamamanız gayet doğal.

Aktif olarak LoL oynayan birisi olarak ve birçok yayıncı, youtuberi de takip eden birisi olarak LoL'deki çoğu sorun çoğu sunucuda asla tam olarak çözülmüyor. WT yani WinTrade dediğimiz insanlar da bana göre bir hiledir ve bunlar asla çözülmüyor. Keza Scriptlerin çoğu özellikle yüksek elolarda cirit atıyor fakat asla bunların önüne geçilmiyor. Her yazılan yapılsaydı şuan kusursuz bir oyun oynuyor olurduk. Günlük en az 3 kişiyi rapor sistemi ile kanıtlı bir şekilde dakika yazarak dahi raporluyorum fakat sıfır sonuç. Deneyimlerim ile yazanlar tutmuyor maalesef hocam.

LCS'nin sistemini kast ederek yorum yaptım. Oyuna etki edip etmediğini anlatmaya çalıştım isimlerini karıştırmış olabilirim.
Ben de diyorum ki LCS ban sebebi değildir. Çünkü oyun dosyalarını değiştirmez. LoLSkin ban sebebidir çünkü oyun dosyalarını kalıcı olarak tıpkı scriptmişçesine oyun dosyalarını değiştirir ve bu ban sebebidir. Bu yüzden bu uygulamayı silerken Hextech onarım aracı kullanıyoruz.
olmadı yaptım

hayır asla
Dostum sil yükle yap bu kadar basit. Kesinlikle düzelir.

Ben de diyorum ki LCS ban sebebi değildir. Çünkü oyun dosyalarını değiştirmez. LoLSkin ban sebebidir çünkü oyun dosyalarını kalıcı olarak tıpkı scriptmişçesine oyun dosyalarını değiştirir ve bu ban sebebidir. Bu yüzden bu uygulamayı silerken Hextech onarım aracı kullanıyoruz.
Tamamdır buna hem fikirim diyorum. LCS ile LoL Skin'i karıştırdım çünkü uzun yıllardır LoL Skin olarak kaldı aklımda. Yıllardır kullanıldığı için de bu adı kullandım. Söylediğimiz şey aynı zaten. Oyuna etki etmeyen hiçbir şey ban sebebi değildir. İsim karışıklığı oldu düzelttiniz. İyi forumlar.

Dostum sil yükle yap bu kadar basit. Kesinlikle düzelir.
başka hesaplara girebiliyorum ama

Geri
Yukarı