LoL hile açtığımı itiraf edersem ne olur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ayberkt

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
League Of Legends hesabımda 1 yıl önceye kadar 3. parti bir yazılım ile ARAM'da rp vermeden takviye basıyordum. Bu yazılımı 2 hesabımda kullandım ve birinci hesabımdan ban yediğim için yazılım kullanmayı bıraktım ve şu anda 2. hesabımdan devam ediyorum.2. Hesabımdan yazılım kullandığımı Riot'a ticket atarak itiraf edersem kalıcı ban yemek yerine geçici bir ban ile geçiştirebilme şansım var mıdır acaba? Bilen varsa ve cevaplarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
League of Legends hesabımda 1 yıl önceye kadar 3. parti bir yazılım ile Aram'da rp vermeden takviye basıyordum. Bu yazılımı 2 hesabımda kullandım ve birinci hesabımdan ban yediğim için yazılım kullanmayı bıraktım ve şu anda 2. hesabımdan devam ediyorum.2. hesabımdan yazılım kullandığımı Riot'a ticket atarak itiraf edersem kalıcı ban yemek yerine geçici bir ban ile geçiştirebilme şansım var mıdır acaba? Bilen varsa ve cevaplarsa sevinirim.

İtiraf etme. Yapacak bir şey yok, perma yersin.

Günah çıkarma mı yapacaksınız hocam :D
Yok hocam ya dediğim hesaba para yatırmak falan da istiyorum fakat sonradan birşeyler ortaya çıkıp hesap banlanırsa çok üzülürüm cidden.Bu hesaptan devam etmek istiyorum yeni bir hesap hiç açasım yok gerçekten.

@ayberkt, direkt kalıcı ban atarlar. Umarım öyle bir şey yapmamışsındır, onun dışında hileyi bir kez de olsa inject etmen durumunda kara listeye alınırsın. Banlanıp banlanmayacağın da şans işi. Belki 3 ay sonra yersin belki de 1 yıl sonra.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı