LoL'de hile kullanmama rağmen hile yüzünden perma ban yedim

endiepearls

Zeptopat
Daha fazla  
Ne yapacağım bilmiyorum, 5 maçtan birinde karşı takıma hile kullanan birisi geliyor ve defalarca ticketlarıma rağmen tekrar maçlarıma geliyorlar ve ban yemiyorlar, ben hayatımda 1 kere dahi hile açmamış olmama rağmen, ki Riot desteğe de aynısını söyledim, sadece killerskins üzerinden CS-lolmanager kullandım ki bunu kullanan binlerce oyuncu, yüzlerce yayıncı var, ban yemem için en ufak bir sebep yok ama Riot desteğe ticket attığım zaman bana haksız kazanç elde ettiğimi söyleyip yüzüme tükürüp ticketı kapatıyorlar, ve eğer hesabı tekrar açma adına ticket atarsam otomatikman ticketın cevapsız kapatılacağını söylüyorlar, yüksek miktarda para harcanmış bir hesabımdı, ne yapabilirim şu anda bilmiyorum. Maç geçmişimde güzel oynamış olduğum bir maç falan da yok, durum o kadar aptalca ki. Herhangi yapabileceğim bir şey varsa yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Haksız ban falan yememişsiniz killerskins gayet de sağlam bir ban sebebi. Açtığın konuya bak, ban yiyecek bir şey yapıyorsun ve neden ban yedim diyorsun.

Sosyalleşmeniz içindir hocam (!)

Geçmiş olsun.

Haklı ban yemişsin hocam, adamlar 3. parti bir uygulamanın yasak olduğunu her zaman belirtiyorlar ki LoLSkin,KillerSkins zaten oyuna etki eden ve karakterinin görünümünü değiştiren uygulamalar olduğundan kaynaklı direkt ban sebebi.

Klasik Riot LoL ve Valorant bıraktım kafam rahat açıkçası. Bu arada ban yemen gayet normal 3. parti yazılımlar kesinlikle yasak. Kabak sana patlamış yapabilecek bir şey yok geçmiş olsun sende Riot'tan yakanı kurtar ve hayata dön.

Yeni konular

Geri
Yukarı