LoL'de hile kullanmama rağmen hile yüzünden perma ban yedim

Yaptığım yasak değil, Can you get banned for custom mods? - KillerSkins (özetle lolskins vs. direkt oyun dosyalarını değiştiriyor o yüzden yasak, killerskins bunu yapmadığından dolayı değil) buradan daha detaylı okuyabilirsiniz, diyelim ki dediğiniz gibi yasak, nasıl oluyor da bunu kullanan binlerce yayıncı/youtuber 1 kere bile ban yemedi onu anlamak istiyorum, Riot'un özellikle onları ibreti alem olsun diye banlaması gerekmiyor mu? Yoksa yanlış mıyım?
TR sunucusunda yasak. Aynı şekilde LoLSkin de öyle. Sadece TR'de. Çünkü bir aralar çok yaygındı ve normal kostümler satın alınmıyordu.

Ne yapacağım bilmiyorum, 5 maçtan birinde karşı takıma hile kullanan birisi geliyor ve defalarca ticketlarıma rağmen tekrar maçlarıma geliyorlar ve ban yemiyorlar, ben hayatımda 1 kere dahi hile açmamış olmama rağmen, ki Riot desteğe de aynısını söyledim, sadece killerskins üzerinden CS-lolmanager kullandım ki bunu kullanan binlerce oyuncu, yüzlerce yayıncı var, ban yemem için en ufak bir sebep yok ama Riot desteğe ticket attığım zaman bana haksız kazanç elde ettiğimi söyleyip yüzüme tükürüp ticketı kapatıyorlar, ve eğer hesabı tekrar açma adına ticket atarsam otomatikman ticketın cevapsız kapatılacağını söylüyorlar, yüksek miktarda para harcanmış bir hesabımdı, ne yapabilirim şu anda bilmiyorum. Maç geçmişimde güzel oynamış olduğum bir maç falan da yok, durum o kadar aptalca ki. Herhangi yapabileceğim bir şey varsa yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
Kullanmayacaktın. Haksız yere yedim diyorsun bir de.

Yeni konular

Geri
Yukarı