LoL'de hile kullanmama rağmen hile yüzünden perma ban yedim

Yapabileceğin hiçbir şey bulunmamakta. Haksız yere ban yememişsin. Riot LoLSkin ve türevlerine uzun süredir karşı zaten. Yaklaşık 2019'dan beri falan. Bunu bilmiyorsanız yapacak bir şey kalmıyor.

Ayrıca varsayalım ki haksız ban yediniz. Ben LoL'de hiçbir script açmamama rağmen, hiçbir 3. parti yazılım kullanmama rağmen benden bir evvelki oyuncu bilgisayarda hile kullanmış ve hilenin de (manuel olarak silinmesine rağmen) kalıntılarından ötürü ban yedim. Fakat Riot 3. parti yazılımdan ban yemişsen ne olursa olsun cezanı açmıyor. Haklı haksız demeksizin geçiyor.
Yani geçmiş olsun, unutabilirsiniz o hesabı.

Empati yapın az. Adam oyunda rakip takımın hakkına girecek hiç bir şey yapmamış. Yarın başınıza gelirse görürsünüz.
Riot bunun 4 yıldır yasak olduğunu söylüyor. Rakip takıma bir zararı olmasa da Riot'un kazancını zedeliyor.

Empati yapın az. Adam oyunda rakip takımın hakkına girecek hiçbir şey yapmamış. Yarın başınıza gelirse görürsünüz.

Hahahaha başıma geldi sadece güldüm aynı burada güldüğüm gibi 8Klık hesabım gitti.

Empati yapın az. Adam oyunda rakip takımın hakkına girecek hiçbir şey yapmamış. Yarın başınıza gelirse görürsünüz.

Kurallara uyumayıp ban yersem niye üzüleyim. Yasak iş yapmış, yakalanmış. Zaten konu başlığında da hile yaptığını söylemiş. Hile yapmama rağmen diyor.

Arkadaşlar yemişim kuralını. Akşama kadar ana avrat küfür ediyorlar. Küfür yasaksa kimse niye ban yemiyor o zaman? 1-2 kişi için mi çalışacak bu sistem?

Kaldı ki adam oyunda kimsenin hakkını yememiş. Bence adaletsizlik bu durum. Kural olması, durumun adaletsiz olduğu gerçeğini değiştirmez.

Yaptığım yasak değil, Can you get banned for custom mods? - KillerSkins (özetle lolskins vs. direkt oyun dosyalarını değiştiriyor o yüzden yasak, killerskins bunu yapmadığından dolayı değil) buradan daha detaylı okuyabilirsiniz, diyelim ki dediğiniz gibi yasak, nasıl oluyor da bunu kullanan binlerce yayıncı/youtuber 1 kere bile ban yemedi onu anlamak istiyorum, Riot'un özellikle onları ibreti alem olsun diye banlaması gerekmiyor mu? Yoksa yanlış mıyım?

Arkadaşlar yemişim kuralını. Akşama kadar ana avrat küfür ediyorlar. Küfür yasaksa kimse niye ban yemiyor o zaman? 1-2 kişi için mi çalışacak bu sistem?

Kaldı ki adam oyunda kimsenin hakkını yememiş. Bence adaletsizlik bu durum. Kural olması, durumun adaletsiz olduğu gerçeğini değiştirmez.
Hocam yüksek miktarda para yatırdım diyor ona rağmen skin programı açıyor. Elbette hak yiyor burada ben o skin için para verirken o bedavaya konuyor. Ayrıca oyuna etki ediyor Riot bu hile mi değil mi bakmaz.

Ve ayrıca bu programı permaban yiyen hesapta 1 kere bile açmadım, bunun haricinde de kullanmış olduğum hiçbir hesabım permaban yemedi.

Yaptığım yasak değil, Can you get banned for custom mods? - KillerSkins (özetle lolskins vs. direkt oyun dosyalarını değiştiriyor o yüzden yasak, killerskins bunu yapmadığından dolayı değil) buradan daha detaylı okuyabilirsiniz, diyelim ki dediğiniz gibi yasak, nasıl oluyor da bunu kullanan binlerce yayıncı/youtuber 1 kere bile ban yemedi onu anlamak istiyorum, Riot'un özellikle onları ibreti alem olsun diye banlaması gerekmiyor mu? Yoksa yanlış mıyım?
Soruna kadar haklısın, yürü be!

Hocam ilk satırda yazıyor ki "Kendi sorumluluğunuzdadır kullanın" adamlar ban yeme ihtimaliniz olduğunu yumuşatarak söylemiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı