LOL Jungle bu Meta'da nasıl oynanılır?

LASKEH123

Centipat
Beyler birkaç yıldır bu oyunu oynuyorum ama Jungle değişmiş biraz da olsa. Jungle'ı oynarım, ejder falan alırım vadi olsun fakat Late'de düşüyorum. Farmım geri de kalıyor vb. özellikle şu farmı tutamıyorum, tüyolar verir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama sizce junga en iyi hangisi?
Açıkçası "en iyi hero" diye bir şey olduğunu düşünmüyorum. Bi insan hangi karakterin yetenek setini beğenip, hangisi içine sinip, hangisini daha iyi oynarsa kişi için en iyisi odur. Gerçi güç dengesizliği aşırı fazla şuan. Vi de güzel hero dur öneririm.
Kha benim de tam olmasa mainimdir. Heroyu güzel oynarım fakat farm sıkıntısı çektiğim için hero biraz düşüyor. 😁
Genelde kill alarak kapıyorum o farkı. Bol bol counter gank at. Karakter q pasifinden dolayı çok güçlü.

Peki nasıl herolar önerirsiniz? Dediğim gibi neredeyse bütün herolarda tecrübem var ama sizce junga en iyi hangisi? Gank atma biçiminden ve Tf olarak. Bir kaç tane önerirseniz iyi olur.
Kayn oynayabilirsin bu yamada bence güçlü. Benim şuanda 75WR var ve maç geçmişim baya süslü gözüküyor sayesinde. Tabi ne zaman hangi formu alacağını rün değişimini rotasyonu skill önceliğini tfde gireceğin zamanı ve focusunu iyi öğrenmen lazım.
(Kullanıcı adım Selîna diaya çıkıyorum isteyen eklesin beraber çıkabiliriz)

Kümen ne silver-platinum diye tahmin ediyorum. Win almak istiyorsan rammus. Warwickle solocarry atarsın orta oyuna. Bunlar çok güçlü klişe olabilir ama master metada iyi rotasyon atarsan çok kolay win alırsın. Top lane yine de en iyi lane bana göre 😀

Peki nasıl herolar önerirsiniz? Dediğim gibi neredeyse bütün herolarda tecrübem var ama sizce junga en iyi hangisi? Gank atma biçiminden ve Tf olarak. Bir kaç tane önerirseniz iyi olur.
En iyisi diye bişey yok brom sana uygun olanları seç. Mesela agresif oynuyorsan ani hasarı fasla olan herolar. Defansifsen tank gibi. Oynayış tarzın belirler heronun iyiliğini

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı