LoL Jungle nasıl oynanmalı?

Merhabalar, sürekli LoL oynayan birisiyim. Az önce bir maçtan kafayı yiyerek çıktım. Doğal olarak, LoL bu sonuçta. Top'ta ırelia feedledi, AFK kaldı; middeki Lux flame yazmaktan oyun oynamadı, bot ise ikisi de AFK kaldı. Jungle oynamak zaten ayrı bir zor, bir de bunlar gibilerle oynamaktan gerçekten bıkıyorum. Daha iyidir diye TR'den EUW'e geçmiştim, az önceki olayları yaşadım. Acaba sıkıntı bende mi diye düşünmeye başladım artık. Sizce ne yapabilirim de maçlarda daha iyi oynayabilirim? Şu anda Jungle'da Win Rate %65 (bazı sitelerde 70 olarak gözüküyor). Bu aralar bir sebepsizce büyük bir coskuyla Jungle oynadım. Win Rate 40'dan 70 yaptım ama kendimden biliyorum, yavaş yavaş düşecek.

Üzülerek söylüyorum ki kendinizi gümüşe kadar taşıyacak bir booster bulup maç girin birlikte sonra YouTube'den Jungle videoları izleyerek kendini geliştir eğer tilt olmadan oynarsan çok güzel oluyor ama çok maymun var LoL'de.

Udyr Nunu çok Free elo çarlar. Özellikle Udyr 3 Level olunca direk gank at 1 2 kill çıkarttır zaten ormanı çok hızlı dönüyor bir şey kaybetmezsin Nunu ise sadece gank odaklı ormanı çok dönmüceksin gank + gank

Geri
Yukarı