LoL Jungle nasıl oynanır?

Zeki Fırıldak

Hectopat
Arkadaşlar LoL'e yeni başladım şu an 22 levelim ve hep sıralı veya yapay zeka giriyorum genellikle destek Yuumi veya midde Veigar oynarım fakat bir anda Jungle oynayasım vardı. İlk başlarda da Shaco almıştım kendime mavi öz ile ve Shaco aldım. Fakat hiçbir şekilde level kasamadım sonra galiba çarp almamız lazımmış. Öyle yaptım ve level atlayabildim fakat Redmi mavi mi alsam bilemiyorum. Shaco'da ne alınır red ve Blue ne işe yarıyorlar hangisini almalıyım bilemiyorum. Sizin önerileriniz nedir? Shaco yerine farklı önereceğiniz oynaması kolay çok da yenilmeyen bir Hero var mıdır?

Öncelikle jung main olarak şunu söylemem lazım sinirlerinin çelikten olması lazım. Çünkü tüm ailene iyi de oynasan kötü de oynasan Sövecekler. Meta şampiyonları takip et şu an Wukong jungta gayet iyi birden meta oldu dün denedim eğlenceli görünmezliği ve atlaması da var. Meta ne ise ondan yararlan bol bol ve mainle bir şampiyonu Shaco mu seviyorsun çok banlanır ama elinden geldikçe oyna öğren daha çok mekaniği nasıl birinden izle. Sadece jung oynama arada diğer yerlerde de oyna ki oyunun seyrini anla. Sürekli harita kontrolü işte soloda ne oluyor milyonlar nasıl itilmiş gidilir mi? Bot önde mi görüş var mı? Bunlara dikkat et. Zamanla alışırsın. Mesela her şampiyon farklı orman döner farklı yerden başlar bunlara bak kim nereden nasıl gidiyor ilk mavi mi kırmızı sonra nereye. Grompları sen al karşı takıma bırakma çok önemlileri görüş için kırmızı totemi eksik etme ejder ve Rift'te sürekli gözün olsun karşı jung a da görüş koyman lazım. Ama bir Jung için en önemli şey sabır ne zaman nerede gireceksin ve senin ailene söven insanlar için nasıl maç taşıyacaksın. Sürekli 1V9 oluyor çünkü.

Shaco'da ilk başta kuş alınır. Ardından kırmızı güçlendirmeye doğru ilerleyip onu da almalısınız.
Öncelikle jung main olarak şunu söylemem lazım sinirlerinin çelikten olması lazım. Çünkü tüm ailene iyi de oynasan kötü de oynasan Sövecekler. Meta şampiyonları takip et şu an Wukong jungta gayet iyi birden meta oldu dün denedim eğlenceli görünmemezliği ve atlaması da var. Meta ne ise ondan yararlan bol bol ve mainle bir şampiyonu Shaco mu seviyorsun çok banlanır ama elinden geldikçe oyna öğren daha çok mekaniği nasıl birinden izle. Sadece jung oynama arada diğer yerlerde de oyna ki oyunun seyrini anla. Sürekli harita kontrolü işte soloda ne oluyor milyonlar nasıl itilmiş gidilir mi? Bot önde mi görüş var mı? Bunlara dikkat et. Zamanla alışırsın. Mesela her şampiyon farklı orman döner farklı yerden başlar bunlara bak kim nereden nasıl gidiyor ilk mavi mi kırmızı sonra nereye. Grompları sen al karşı takıma bırakma çok önemlileri görüş için kırmızı totemi eksik etme ejder ve Rift'te sürekli gözün olsun karşı jung a da görüş koyman lazım. Ama bir Jung için en önemli şey sabır ne zaman nerede gireceksin ve senin ailene söven insanlar için nasıl maç taşıyacaksın. Sürekli 1V9 oluyor çünkü.
Hocam Wukong'un görünmemezliği yok görünmezliği var. Yanlış bilgi vermeyelim arkadaşlara.

Shaco'da ilk başta kuş alınır. Ardından kırmızı güçlendirmeye doğru ilerleyip onu da almalısınız.

Hocam Wukong'un görünmemezliği yok görünmezliği var. Yanlış bilgi vermeyelim arkadaşlara.
Evet lütfen dikkat edelim. Görünmemezlik bütün karakterlerde vardır ancak Wukong'daki görünmezliktir.

Ben Mobalytics kullanıyorum hem item hem rünleri sana otomatik olarak diziyor ve sana combo öğretiyor. Maç sonunda da neleri doğru neleri yanlış yaptığını gösteriyor. Yetenekleri hangi sırayla açman gerektiği de var.

Vi olabilir çok eğlenceli bir çar ayrıca kolay. W aç ilk. Ulti tutturma yok. Q E kombosu var başka kombo yok. Bide güçlü.

Yeni konular

Geri
Yukarı