LoL Jungle tavsiyesi

DeepoweRz

Decapat
Daha fazla  
Merhaba.
3-4 yıllık LoL oyuncusuyum. Normalde solodan başka yer oynamam ama artık oynadığım hemen her maçtaki ormancılar çöp olduğu için orman oynamayı planlıyorum. Şu anki metada hızlı rank atlatacak, gang kapasitesi iyi olan bir şampiyon ve bozuk bir Build tavsiye edebilir misiniz?

Merhaba.
3-4 yıllık LoL oyuncusuyum. Normalde solodan başka yer oynamam ama artık oynadığım hemen her maçtaki ormancılar çöp olduğu için orman oynamayı planlıyorum. Şu anki metada hızlı rank atlatacak, gang kapasitesi iyi olan bir şampiyon ve bozuk bir Build tavsiye edebilir misiniz?
Volibear, Nocturne, Vi, Shaco.

Merhaba.

Lee Hecarim veya solo çarları.

Hecarim şu an çok güçlü kara balta, shojin sonra drakthar buildiyle 4. iteme gerek kalmadan oyun bitiyor, Erdem ışığı hecaya taşıtmıyor. Onun dışında Dark'in Kayn oynayabilirsin kaniçen karşıya göre ruh gömleği ya da çivili kara balta ruh gömleği ya da çivili bol şans.

Yeni konular

Geri
Yukarı