LoL kalıcı olarak askıya alınan hesap açılır mı?

Malesef öyle değil hocam artık Türkiye sunucusunda kötü oynayanlar ban yiyebiliyor geçen hafta arkadaşımın hesabı kötü oynadığı için çok fazla raporlandı ve en sonunda sınırsız ban yedi. Bende 14 gün ceza yiyip oyunu bıraktım sonunda ban yiyeceğimi anladığım için gerçi ben huzur kaçıran biriyim ama arkadaşım benim tam tersim eğlenmeye oynayan biriydi sistemi ona karşı kötü niyetle kullanmışlar. Geçen sene scipterlar dropperlar vardı bu sene sebepsiz raporlayanlar oyunun durumu kötüleşiyor.
Bak kendi hakkında zaten objektif davranıyorsun. Arkadaşını tabi tanımıyorum ama kötü oynamak bir ban sebebi değil. Mutlaka bir şeye karışmıştır hocam. Evet bir West kadar akıcı ve mantıklı çalışmıyor Türkiye'de tribunal. Fakat eskiye göre gözle görülür bir gelişim ve caydırıcılık sağladı diyebilirim. Ve tabi ki %100 doğrulukla veya %100 verimle çalışan herhangi bir şey yok dünya üzerinde. Eğer haksız yere ban yiyenlerden biriyse arkadaşın cidden üzüldüm ona. Türkiye serverinde iyi oynayandan çok sportmen oynayan ve oyunu oyun olarak gören kullanıcı eksikliği var.

İşte artık kötü oynayanları cidden şikayet ediyorlar ve bir maçta 2 ve üzeri şikayet alırsan bu kayda geçiyor bu maçların sayısı arttıkça cezalar gelmeye başlıyor sonuncusu sınırsız ban. Geçen sezon West güzeldi şikayetine birileri bakıyor değerlendiriyordu ben o sistemde de ceza yedim ama haksız ceza yemedim yiyenide görmedim. Bu sistem suistimale çok açık malesef.

Malesef öyle değil hocam artık Türkiye sunucusunda kötü oynayanlar ban yiyebiliyor geçen hafta arkadaşımın hesabı kötü oynadığı için çok fazla raporlandı ve en sonunda sınırsız ban yedi. Bende 14 gün ceza yiyip oyunu bıraktım sonunda ban yiyeceğimi anladığım için gerçi ben huzur kaçıran biriyim ama arkadaşım benim tam tersim eğlenmeye oynayan biriydi sistemi ona karşı kötü niyetle kullanmışlar. Geçen sene scipterlar dropperlar vardı bu sene sebepsiz raporlayanlar oyunun durumu kötüleşiyor.
Onun adı kötü oynamak değil feedlemek.

Konuyu hortlatmış olacağım ancak benim de başıma bu geldi sanırım. Çok fazla skin vardı. 2013'ten beri para da harcamışlığım vardı. Daha önce hiç yasaklanmadım, susturma cezası almadım. Linkini paylaşacağım. Hiç bir uyarı almadım ama konuyu açtığım kişiler perma ban yediğimi söylüyorlar.

Riot sistemini de geliştirdi. Bilerek gidip ölürsen artık raporla ban yeniliyor.
Hocam haklısınız feederlar ban yesin tabiki ama örneğin karşısında smurf var ya da o gün gününde değil 3-4 maç midde veya topta hep yenildi diyelim. Bunun ayrımını Riot yapabiliyor mu? Açıp maçları izleyecek kadar adaletliler mi?

@GRBreakpoint bazı arkadaşlar feed işini abartıyordu. Gidip hiçbir vuruş yapmadan ya da skil atmadan ölürsen bunlar ban sebebi. Onun dışında banlanan görmedim.
Eğer bunun dışında banlanan yoksa dediğiniz gibi hiç bir sıkıntı yok. Ama mücadele ettiği halde örneğin 7 kez ölmüş, bu kişinin banlanması haksızlık olur.

@GRBreakpoint öyle kişilerin henüz banlandığını görmedim. Zaten herkes kötü oynayabilir, adı üstünde bir oyun. Belki bir olaya kafası atmıştır, manitası terketmiştir falan falan. Her şey olabilir, insanlık hali.

Geri
Yukarı