LoL karakter ve item önerisi

Değil mi Yasuo, kata alsın feedlemeyi öğrensin.

Ben de Support oynamayı seven biriydim. Sezon 10'da oyunu bıraktığımda dünya Thresh 600 sıralamasındaydım. Takımı iş yapmadığı veya SUP'la oynamayı bilmediği sürece Support oynarsa oyunu başlamadan bırakır.

Ben de Support oynamayı seven biriydim. Sezon 10'da oyunu bıraktığımda dünya Thresh 600 sıralamasındaydım. Takımı iş yapmadığı veya SUP'la oynamayı bilmediği sürece Support oynarsa oyunu başlamadan bırakır.

Autofill gelmediği sürece yanımda prem yoksa asla Support oynamam. İletişim şart bence.

Sıralama ≠ karakter hakimiyeti/bilgisi
Autofill gelmediği sürece yanımda prem yoksa asla Support oynamam. İletişim şart bence.

Takımı koordine etmek zaten desteğin görevi. O yüzden takımın iş yapmaması durumunda call'ları desteğin vermesi gerekiyor. Özellikle lig yükseldikçe desteğin oyundaki önemi daha çok öne çıkıyor.

Sıralama ≠ karakter hakimiyeti/bilgisi

Takımı koordine etmek zaten desteğin görevi. O yüzden takımın iş yapmaması durumunda Call'ları desteğin vermesi gerekiyor. Özellikle lig yükseldikçe desteğin oyundaki önemi daha çok öne çıkıyor.

Sıralama yaptığınız kda Win Rate ve liginize göre belirleniyor ben bir şampiyonda iyi Win Rate yapıyorsam o sıralamaya çıkmam yanlış mı oluyor?

Destek karakterlerine de bir bak derim en keyifli rol diye düşünüyorum.

Yooo yenilince ya ormana ya desteğe sövüyorlar Allah'tan adc oynayamıyorda çoğu küfürden kurtuluyorum :D
Oyuna yeni başladım ve kullanması kolay karakter ve Build önerir misiniz?
(Özellikle sırasıyla Master Yi buildi)

Vallahi hacı yeni eski bilmem ama al Miss Fortune'yi önerilenlerdeki eşyaları çık illa öyle öyle öğrenirsin :)

Hocam LoL çok oyun bilgisi ve tecrübe gerektiren bir oyun. Sana tavsiyem eğer gerçekten öğrenmeye hevesliysen oynamak istediğin karakterlerin öğretici videolarını ve oyun hakkındaki videoları bol bol izlemen gerek ; (lynxçerezz gibi mesela). Ben 2015'te ilk başladığımda 2 sene boyunca oynarken aynı zamanda video da izledim. Hâlâ da izlerim ve daha hiç oynamadığım ama skillerini bildiğim karakterler vardır.

Not: Toxic kitleden, anancılardan ve flamerlardan korkun yoksa LoL'e hoş geldin. Umarım mentalin sağlamdır...

Yeni konular

Geri
Yukarı