LoL karşılaşma bulunduyu red eden oyunculara neden ceza verilmiyor?

Wostid Reis

Decipat
Makaleler
1
Takıma bir oyuncu geldi tam gircekken bozdu. Sonra 10 dakika boyunca karşılaşmayı red edip durdu öyle bekledik. Bu oyunculara ceza verilmesi gerekmiyor mu? Sistem algılar bence 10 dakika boyunca 6 oyunu yanlışlıkla red etmiyor ya.

Takıma bir oyuncu geldi tam gircekken bozdu. Sonra 10 dakika boyunca karşılaşmayı red edip durdu öyle bekledik. Bu oyunculara ceza verilmesi gerekmiyor mu? Sistem algılar bence 10 dakika boyunca 6 oyunu yanlışlıkla red etmiyor ya.

Bir şampiyon seçimi bozulsa bile 5 dakika ceza veriliyor eğer arttırılmadıysa başlangıç olarak. Devamlı yaptığı sürece 30 dakika ve 12 saat ile ilerliyor ceza.

Hayır? Adamın ani işi çıkmıştır arkadaşı, çagırmıştır yada yanlış lane seçmiştir neden ceza olsunki?

Üst üste reddederse ceza alıyor. Oyunu bozarsa da ceza alıyor. Bozdukça ceza artıyor.

Hem öyle hem de üst üste sıraya girip reddedersen otomatik 5 dakika falan ceza veriyor olması lazım. Farklı kişilerin kabul etmeyi unutmasını ya da reddetmesini düşünmemiş sanırım.
Farklı kişilerin arka arkaya 6 kere reddetmesi biraz düşük ihtimal onu düşündüm ama laf bolluğu olmasın diye yazmadım.

Bir defa kabul etmezse cezası yok tekrar durumunda oluyor diye biliyorum ben olması gerektiği gibi yani.

Geri
Yukarı