LoL küfür ettiğim adam bana dava açabilir mi?

Dangas12

Hectopat
Öncelikle birimiz hepimiz için modunu girmiştim ve yanımda Lucian vardı. Sürekli feedliyordu. Oyun başı 3 4 kere öldü bilerek bende sinirlendim ona küfür ettim. Dava açacağım diyen yanımdaki değil sonra üstteki Lucian da 0-6-7 olduğum için rep dedi. Bende sinirlendim yanımdaki adam 2-12'di 3 killimde çalınmıştı haksız yere bana rep dediği için ona sinirlendim ve küfür ettim. Zaten aşırı sinirliydim. Yanımdaki adamdan dolayı ve bana babam hakim dava açacağım dedi. 3 haftaya bekle dedi. Başıma bir şey gelir mi?

La burada haklı ben değil miyim yanımdaki adam feedliyor geri düşürüyor beni haksız yere beni replıyorlar bir de sırf sövdüğüm için mi haksızım?

Normalde küfür eden biri değilim zaten yanımdaki adamın yaptığı beni aşırı sinir etti 1 2 kere ölse tamam derim fakat 4 kere bilerek öldü karşıdaki adam güçlendi buna sinir oldum zaten ve killim olduğu için repleyin demesi iyice sinir etti normalde küfür eden biri değilim biri ediyosada sustururum.

Senin gibileri anlamıyorum. Mod eğlence modu. Kazansan ne kazanmasan ne. Adam Lucian oynamayı bilmiyor belki? Üstelik sana karşı hakareti de yok. Toxic Türk kitleyi oluşturuyorsunuz. Sizin gibiler yüzünden Online oyundan zevk almıyor kimse.

Ayrıca dava falan acamaz. En fazla Riot'a ticket atar veya repler ban yersin o kadar.

Birine küfür ederseniz size dava açılabilir. Ama birine senin şu gibi olduğu düşünüyorum derseniz, (şu gibi den kastım küfür) bu sizin düşünceniz olduğu için ve anayasal özgürlüğünüz sayesin de size dava açılamaz.

Hocam siz haklısınız, ben sizi destekliyorum. Benim babam da Messi.

Öncelikle birimiz hepimiz için modunu girmiştim ve yanımda Lucian vardı. Sürekli feedliyordu. Oyun başı 3 4 kere öldü bilerek bende sinirlendim ona küfür ettim. Dava açacağım diyen yanımdaki değil sonra üstteki Lucian da 0-6-7 olduğum için rep dedi. Bende sinirlendim yanımdaki adam 2-12'di 3 killimde çalınmıştı haksız yere bana rep dediği için ona sinirlendim ve küfür ettim. Zaten aşırı sinirliydim. Yanımdaki adamdan dolayı ve bana babam hakim dava açacağım dedi. 3 haftaya bekle dedi. Başıma bir şey gelir mi?
Herhangi bir şey oldumu?

Yeni konular

Geri
Yukarı