LoL küfür ettiğim adam bana dava açabilir mi?

Dangas12

Hectopat
Öncelikle birimiz hepimiz için modunu girmiştim ve yanımda Lucian vardı. Sürekli feedliyordu. Oyun başı 3 4 kere öldü bilerek bende sinirlendim ona küfür ettim. Dava açacağım diyen yanımdaki değil sonra üstteki Lucian da 0-6-7 olduğum için rep dedi. Bende sinirlendim yanımdaki adam 2-12'di 3 killimde çalınmıştı haksız yere bana rep dediği için ona sinirlendim ve küfür ettim. Zaten aşırı sinirliydim. Yanımdaki adamdan dolayı ve bana babam hakim dava açacağım dedi. 3 haftaya bekle dedi. Başıma bir şey gelir mi?

Kardeşim oyun başı adam bilerek karşıdaki miss fortunu feedliyordu bende geri kaldım karşıdakiler öne geçtiği için yanımdakine küfür ettim yani sinir etti o da bilerek öldüğü için sonrada o adam ben 0 6 7 olduğum için reğleyin dedi halbuki ben feedlemedim 3 killimde çalındı zaten sonra repleyin dediği için küfür ettim.
Adam hakaret etmemiş. Burda suçlu sizsiniz. Sinirine sahip çıkmayı öğren yoksa çok kötü sonuçları olur.

Babasının hakim olduğunu sanmıyorum sanalda tanıştığım herkesin neredeyse bir yerde bir hakimi, patronu, polisi var. Bir dahakine de kendinize hakim olursunuz ve bir daha böyle bir konu açmazsınız.

La burada haklı ben değil miyim yanımdaki adam feedliyor geri düşürüyor beni haksız yere beni replıyorlar bir de sırf sövdüğüm için mi haksızım?
Aynen öyle. Anlatıyoruz anlamıyorsun...

Yaşın küçük heralde. Bak dostum, o adam feedliyor olabilir. Bu bir suç değil. Sen her oynadığında aynı adam gelmiyor oyuna. Adam kötü bir şey de yapmamış. Sen oyununa devam edecektin. Küfür etmen senin suçun.

Geri
Yukarı