Bana küfür edene dava açabilir miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sanestuzcu

Picopat
Yer
Adıyaman/Şambayat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bundan 2 gün önce falan bir kullanıcı benim akrabalarıma ve aileme lüzumsuzca küfür etti. Bu benim gerçekten çok ama çok zoruma gitti. Hadi benimle derdin var neden ailemi ve akrabalarımı işe katıyorsun? Evet çevremden küfür duyuyorum, ben de küfür ediyorum ama ailevi sınırları geçmeyecek derecede. Ben bu kişiye bu kanıtla dava açabilir miyim? Açarsam ne olur ve bu forumdan yasaklarsanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Küfür eden üye süresiz bir şekilde uzaklaştırıldı. Dava açma hakkınız var tabii ki de. Şunu söylemek isterim, bu tip insanlar hep var ve var olmaya da devam edecek. Sizin tek yapmanız gereken hiçbirini takmamak ve yolunuza devam etmek, yoksa her küfür eden için tek tek dava açmak durumundasınız, bu da karşıyı değil sizi çok uğraştırır.

Bundan 2 gün önce falan bir kullanıcı benim akrabalarıma ve aileme lüzumsuzca küfür etti. Bu benim gerçekten çok ama çok zoruma gitti. Hadi benimle derdin var neden ailemi ve akrabalarımı işe katıyorsun? Evet çevremden küfür duyuyorum, ben de küfür ediyorum ama ailevi sınırları geçmeyecek derecede. Ben bu kişiye bu kanıtla dava açabilir miyim? Açarsam ne olur ve bu forumdan yasaklarsanız çok sevinirim. Kanıtım burada:
O arkadaş anasını, babasını, sülalesini yoldan bulmuş ki başkalarının ailesine küfür ediyor.

Dava açsanız bile avukat masrafı cart curt derken bayağı pahalıya gelir hem adalet sistemi de belli en fazla 400 TL ceza alır. Tabii cumhurbaşkanı iseniz Silivri'ye gidebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı