LoL maçı hakkındaki tavsiyeleriniz nelerdir?

Lokantacı

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Az önce şöyle bir oyun attım. Bizim takımdaki Katarina ragequit yaptı.

Nexusu 3 kez çok az canla kurtardık. Fakat büyük bir hata yaptım. Rakip Shen canlı iken ejdere gittim ve oyunu bitirdi. Eşya konusunda çok bilgim yok. Eşyalarımı daha iyi seçsem TF'de üstün gelebilirdik. Eşyalar hakkında detaylı bir yardımda bulunur musunuz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-05-09-22-37-37-94.jpg
    Screenshot_2023-05-09-22-37-37-94.jpg
    94,5 KB · Görüntüleme: 53
  • Screenshot_2023-05-09-22-37-32-57.jpg
    Screenshot_2023-05-09-22-37-32-57.jpg
    90,5 KB · Görüntüleme: 55
Merhaba. Az önce şöyle bir oyun attım. Bizim takımdaki Katarina ragequit yaptı.

Nexusu 3 kez çok az canla kurtardık. Fakat büyük bir hata yaptım. Rakip Shen canlı iken ejdere gittim ve oyunu bitirdi. Eşya konusunda çok bilgim yok. Eşyalarımı daha iyi seçsem TF'de üstün gelebilirdik. Eşyalar hakkında detaylı bir yardımda bulunur musunuz?

Shen backdoor atmış, buna hazırlıklı olmak lazım.
Kite atmayı becerebiliyorsan daha çok saldırı hızı alman lazım, bu maçı kazanmanın en basit yolu erken oyunu güçlü olan Vi'nin Katarina'ya bolca skor aldırması ve Katarina'nın roamlarla taşımasıydı.
Tabii bunlar mentali olmayan ragequit atan takım arkadaşlarıyla olmaz, şikayet etmeyi unutmayın.

Eşya önerisi;
Kraken katili almanız çoğu zaman işe yarar.
İkinci item ucuz ve Jinx'e yakışan Hayalet Dansçı alabilirsin. Bu seni oldukça mobil ve saldırı hızını fazla yapacaktır. (Saldırı hızın ne kadar olursa o kadar fazla Kraken'le vurabilirsin.)
Bombardıman topu yerine Runaan alabilirsin çünkü bombardıman topu koridora veya gezmeye yönelik ki Runaan savaşlarda daha güçlü yapar. Ebedi kılıç ve koruyucu melek mantıklı, Kanasusamış değişebilir her duruma göre.

Shen backdoor atmış, buna hazırlıklı olmak lazım.
Kite atmayı becerebiliyorsan daha çok saldırı hızı alman lazım, bu maçı kazanmanın en basit yolu erken oyunu güçlü olan Vi'nin Katarina'ya bolca skor aldırması ve Katarina'nın roamlarla taşımasıydı.
Tabii bunlar mentali olmayan ragequit atan takım arkadaşlarıyla olmaz, şikayet etmeyi unutmayın.

Eşya önerisi;
Kraken katili almanız çoğu zaman işe yarar.
İkinci item ucuz ve Jinx'e yakışan Hayalet Dansçı alabilirsin. Bu seni oldukça mobil ve saldırı hızını fazla yapacaktır. (Saldırı hızın ne kadar olursa o kadar fazla Kraken'le vurabilirsin.)
Bombardıman topu yerine Runaan alabilirsin çünkü bombardıman topu koridora veya gezmeye yönelik ki Runaan savaşlarda daha güçlü yapar. Ebedi kılıç ve koruyucu melek mantıklı, Kanasusamış değişebilir her duruma göre.
Arkadaşımız çok doğru yazmış. Ufak bir ekleme yapmak istiyorum. Eğer rakipte tank varsa dominik alman daha iyi olabilir. Hasarını iyi tutar. Tabii bu söylediklerim 13.10 yaması gelmeden. Çünkü bir çok eşya değişiyor ki Vayne ve Kalista bile artık AP vurmaya başlıyor. Yama notlarına baktığımda kalista e yeteneği ap hasar vayne pasifi ap hasar vuracak. Yani meta hem ap hem ad itemler ile güçlenen heroların metası. Ve suikastçilerinde. Supportların kullanılan itemlerde taşıyıcısını baya güçlendirecek. Özellikle saldırı hızı çıkılan herolarda.

Geri
Yukarı