LOL Yeni Başlayanlara Tavsiyeleriniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Video izle. Araştırma yap. İnternete yazınca çıkıyor zaten. Hangi heroyu oynuyorsan itemlerine falan her şeyine bak. Önce botlarla gir ve antreman yap.

Lole yeni başlayanlara önerim başlamamaları. Vaktinizi kendinize bir şey katacak şeylere harcayın.

Umarım başlamamışsındır. Online oyunlar gelmiş geçmiş en kötü şeylerdir. 3-4 sene LoL, senelerce çeşitli online FPS oyunları oynamış birisi olarak söylüyorum oyuncuların %90'ı 40 IQ'ya sahip.

Hayatının bir hiçe dönüşmesini istemiyorsan başlama aşırı bağımlılık yapıyor . Eskiden interneti verimli kullanıyordum şimdi ise saatlerce hatta günlerce oynuyorum ve sadece sinirleniyorum kazandığım hi bişey yok

Başlamanı kesinlikle tavsiye etmiyorum.Oyunda yaş sınırı oldukça düşük. Sinir hastası olma ihtimalin çok yüksek. Benim artık ellerim titremeye başlamıştı sinirden. Bıraktım şuan sadece CS : Go oynuyorum. Dota 2 başlayabilirsin daha kaliteli oyuncular mevcut.

Yaşın büyükse , senden küçük çocuklar sana küfür edecekler. Yasuo bir şampiyon değildir LoL'de. Yaşam tarzıdır. Küçük Yasuo oynayan arkadaşlarımız kendisini samuray zannetmeye başlıyor. Yüklemeyi iptal etmişsindir umarım.

İptal tuşuna basman sana tek tavsiyem olurdu ancak konu 2017'de açılmış ve arkadaş eğer o iptal tuşuna basmadıysa 3 senedir LOL oynuyor demektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asla toxic olmayın, öyle oyuncularla tanışacaksınız ki feleğiniz şaşacak. Ama siz sabırlı olun. Gerçek para ile şampiyon almayın, bırakın siz oyun oynadıkça mavi öz biriksin öyle alın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı