LoL mü DotA mı?

Oynamadım, o kadarını da bilmiyordum açıkçası, ayrıca DotA ile LoL arasında bayağı farklar var, çalıntı olduğunu düşünmüyorum, çalıntıysa bile LoL üzerine katarak ilerlemiş.
Hocam LoL bayağı çaldı. Tek DotA'dan değil. Her yerde bayağı şey çaldı yani. En orijinal karakteri olan Kindred bile Princess Monoke çakması :D.

Hocam LoL bayağı çaldı. Tek DotA'dan değil. Her yerde bayağı şey çaldı yani. En orijinal karakteri olan Kindred bile princess monoke çakması :D.

Hocam o çalma değil de esinlenme olsa gerek, mitolojiden de çok fazla öge barındırıyor LoL. Ayrıca eğer çalıntı olsa telif atılırdı diye düşünüyorum, anlaşmalı da olabilir.

Arkadaşlar kamu spotu:
LoL oynamayın, oynatmayın. Alo 155, LoL bırakma hattı.

Ben hala oynuyorum ama ciddi mana da azalttım ve farkı çok büyük arkadaşlar. Gençleştim resmen bu kadar mı fark eder.
Herkese tavsiye ederim

LoL'ü sezon 4 ve sezon 8 arasında oynadım ama DotA 2 diyeceğim. DotA 2 oynanış olarak daha zor ve karmaşık ama zevki de orada, lolde çoğu zaman maçı oyun başında yapıcağınız doğru hamlelerle güçlenip kazanabiliyorsunuz ve bunları yapması da öğrenmesi de zor değil, hatta o kadar kolay ki bir süre sonra artık bronz silver hesaplar alıp 1 haftada plat-dia yapabiliyordum(tabii ne kadar sürede lig atladığınız kişiye bağlı). Tabii DotA 2'yi en fazla 15 saat oynamışımdır LoL'de ise 1000 saatim vardır.

Milletin DotA oynamama sebebi DotA karışık bir oyun ve oyuna alışma süreci zor. Oynayabilene DotA aslında daha eğlenceli bir oyun. Karışık oyun olduğu için çoluk çocuk çok yok, kitlesi daha iyi geliyor bana.

DotA(1) Warcraft 3 oyunu için tasarlanmış bir harita/oyun modu. Bize MOBA janrı katan bir yapım. Ben yapım aşamalarını okuduğumda sürekli "W3 sınırları dışına çıkmak" en büyük hedefleri idi.

Kısacası "çakma" değil orijinali baz alınarak geliştirilmiş halidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı